Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

У Міносвіти визначились з термінами проведення вступної кампанії до вишів України

Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

Міністерством освіти і науки внесені зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, якими визначено нові терміни проведення вступної кампанії до українських вишів.

Документом визначено, що вступна кампанія для абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 1 серпня. З цього дня вступники зможуть реєструвати електронні кабінети.

Прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Як відомо, проведенню вступної кампанії передуватиме зовнішнє незалежне оцінювання. Планується, що ЗНО розпочнеться 25 червня, необхідні рішення Міністерства освіти і науки будуть ухвалені у другій половині травня.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Asriel Dreemurr
Здравствуйте! Я прочитал статью и возник один вопрос у меня. А на каком сайте регистрироваться? Я просто не нашел где именно
Василь
Це і для магістрів теж такі дати? - "Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня." У вишах дати інші на сайтах.
Влад
Для Василь: ця стаття написана в розділі Бакалавр. До чого тут магістр? Для магістрів інший розділ існує
Коментувати
Катерина
З 1 серпня реєстрація кбінетів, а з 13 до 22 серпня прийом заяв та документів. не розумію, ми ж заяви при реєстраціі кабінету одразу подаємо, визначаючи ВНЗ та пріоритет
Влад
Для Катерина: Ви можете подати заяви при реєстрації тільки тоді, якщо реєстрацію будете робити з 13 числа. Якщо реєстрація буде з 1 по 13, то заяву Ви не зможете подати вцей період. А з 13 по 22
Катерина
дякую за відповідь
Коментувати
кира
Подскажите пожалуйста, я подаю документы на бюджет и если на прохожу то когда мне подавать на контракт? Или то можно сразу и туда и туда?
Наталія
Для кира: якщо не проходите на бюджет, Вам можуть рекомендувати на бюджет на цю ж спеціальність. Можна одночасно з 5 заявами на бюджет подати додатково на контракт, без зазначенням пріорітетності
Влад
Заява на бюджет дійсна і на контракт! І не треба окремо нічого подавати!
Коментувати
андрій
вступна кампанія іде повним ходом, загляньте до університетів. Розгляньте можливість отримати вищу освіту без ЗНО. Сьогодні це можливо в УКРАЇНІ і на пристойні спеціальності.
Максим
А когда начнётся учёба? С 1 сентября, или чуть позже? И в каком формате она будет: традиционная, как до карантина, или сразу дистанционно?
Мария
Для Максим: с 15 сентября
Коментувати
Истина
Почему одни должны сдавать ЗНО, а другие нет? http://ru.osvita.ua/vnz/74698/ Ну, и где же Ваша хвалённая справедливость?
катя
Для Истина: Підтримайте петицію про відміну вступу дітей з ТОТ без іспитів https://petition.president.gov.ua/petition/99208
Разумный Человек
нету её - справедливости!!! и не было - 29 лет!!! в СССР - была!!! учишься хорошо - в институт!!! учишься так себе - в техникум!!! не учишься - в ПТУ!!! всё справедливо!!!!.и не надо заставлять детей учиться!!! сами выбирают, что им делать!!!.
Коментувати
Истина
Заболеваемость резко подняли вверх, когда нужно было убрать ДПА. Убрали ДПА, теперь деткам олигархов можно ехать с отличными баллами аттестатов поступать за границу. И не надо подтверждать золотые медали и тратить время на прохождение ЗНО. Как только приняли закон об отмене ДПА, заболеваемость резко начала падать. Зачем волноваться государству за здоровье остальных детей? Во всём мире заболеваемость ростёт, а в Украине вдруг стала падать...хм. К чему бы это? Лаборатории по областям скрывают заболеваемость, чтобы народ опять не заставили жить на жёстком карантине. Тогда снова наступит безработница и недовольство народых масс. Вот бы всем выпускникам договориться и не придти на ЗНО. Чтобы тогда делали политики и ВУЗы?:)
Влад
Для Истина: сьогодні знову выросла захворюваність
Коментувати
Марина
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо середній рейтинговий бал у вузі на мою спеціальність 194, а я напишу на 187, то є сенс подавати на державне? Чи краще подати на контракт і тоді тебе можливо доберуть на бюджет?
Галина
Для Марина: з контракту ніхто нікого на бюджет не добирає! де Ви таке взяли! Якщо подаєте на бюджет, то, якщо не пройдете змжете вступити на контракт, якщо подаєте на контракт, то там і залишаєтесь
Анастасия
Не веде так, в моем универе переводят с контракта на бюджет в том же году, что дети и поступили, и так уже не первый год, всё зависит от наличия свободных бюджетных мест.
Алена
Лучше подать на бюджет, а если не поступили, тогда уже идти на контракт. Если будут места вас переведут на бюджет.
Коментувати
Олександр
То для того щоб ускладнити вступний процес для декількох тисяч вступників до іноземних вузів (і декілька сот "несправедливих" медалістів) потрібно заставити страждати сотні тисяч інших учнів (з яких значна частина не планує вступати у ЗВО) і наражати їх на небезпеку зараження. І це такий державний підхід?
Vano
Ті,хто тут так виступає за відміну дпа,насправді збираются йти на навчання в Польщу.Там ,щоб вступити в престижний університет,треба мати високий бал атестата.А зно і дпа псує молодим українським дарованіям бал атестата,тому їх просто треба відмінить))))
Оля
Для Vano: я розумію, що Ви переймається якісним складом вступників для Польщі. Але чому я моя дитина через це складати ДПА?
Коментувати
Ланос запоріжжя
Зно негайно прибрати із школи. Треба говорити, спілкуватись.... Зно — лише для вступу у внз. Бал за атестат - мін третина від вступного балу. Якщо справжнього навчального процесу не буде в школі, принципового і відкритого- змін не буде. Натаскування на зно знівелювало школу. Добавте мтб і зарплату вчителю , справжній зміст освіти і матимемо якість!! І ссоросогранти не треба.
Katarina
Для Ланос запоріжжя: Ага... А ДПА в формате ЗНО тоже отменить... И выпускные экзамены вернуть... И наплодить медалистов по 7 штук на класс... Да? А почему тогда оценки за ДПА и годовые разнятся частенько на 3-4-5 баллов? Истер тут в прошлом, кажется, году статью писал, все расписывал, почему ДПА не может годовой оценке равняться. Аттестат- 30 процентов от конкурсного балла? Да его на многих специальностях топовых приличные университеты наши сейчас в расчет вообще не берут... Наверное, что то знают))). И на ЗНО натаскать нельзя, к ЗНО можно только подготовиться самостоятельно. Как можно натаскать на ЗНО по математике, расскажите? Или по физике с биологией? Или по иностранному языку?
Лелюк Окс
Не знаю жодного дурного медаліста. Це звичка працювати!! Американські університети атестат визнають, провели співбесіду + атестат і ти студент. Дурні розмови про купівлю атестатів треба подолати, інакше навіщо школа? Ось головна реформа. Відродити школу. Дпа в ж.... грантикам.
Ія
ВСІ МЕДАЛІСТИ БЛАТНІ І НЕСПРАВЖНІ. В НАШИХ ШКОЛАХ ПРОСТО ЗАРІЗАЮТЬ КРАЩИХ, А СВОЇХ ПОСІПАК РОБЛЯТЬ МЕДАЛІСТАМИ. НАВІТЬ ЗНО ПІДРОБЛЯЮТЬ. ВИКРИЛИ Ж ЩО ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ЗНАНЬ ПІДСТАВЛЯЛИ БАЛИ СВОЇМ ЗА ХАБАРІ. ТІЛЬКИ ВИКРИЛИ ТОДІ, КОЛИ ЦІ СВОЇ ВЖЕ ЗАКІНЧИЛИ ВУЗИ. І ЩО? КОГО ПОКАРАЛИ? І В ШКОЛАХ СВОЇМ ДОПОМАГАЮТЬ ЗНО ЗДАТИ.
Коментувати
Олександр
Хороша стаття в Дзеркалі тижня про неготовність МОН до проведення безпечного ЗНО https://m.dt.ua/EDUCATION/chi-vistachit-nam-zdorovogo-gluzdu-schob-provesti-bezpechne-zno-347216_.html?fbclid=IwAR3SlDNByGQHrRbpbGb23g-ixqKWcZnfp_mMuFVAWwg2XBYV6I5do6wvftA
Федір
Для Олександр: міністерства немає, воно захоплено бандожерами
Коментувати
Віталій
Тобто вони не можуть сказати точну дату зно, але можуть вказати точну дату вступної кампанії? Це взагалі як?
Василь
Для Віталій: у нас все можливо
Коментувати