Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

У Міносвіти визначились з термінами проведення вступної кампанії до вишів України

Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

Міністерством освіти і науки внесені зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, якими визначено нові терміни проведення вступної кампанії до українських вишів.

Документом визначено, що вступна кампанія для абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 1 серпня. З цього дня вступники зможуть реєструвати електронні кабінети.

Прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Як відомо, проведенню вступної кампанії передуватиме зовнішнє незалежне оцінювання. Планується, що ЗНО розпочнеться 25 червня, необхідні рішення Міністерства освіти і науки будуть ухвалені у другій половині травня.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Адмін
Можливість вступити до зфпо за зно або внутрішніми іспитами https://www.facebook.com/193482491223374/posts/680093409228944
Олександр
То для того щоб ускладнити вступний процес для декількох тисяч вступників до іноземних вузів (і декілька сот "несправедливих" медалістів) потрібно заставити страждати сотні тисяч інших учнів (з яких значна частина не планує вступати у ЗВО) і наражати їх на небезпеку зараження. І це такий державний підхід?
Vano
Ті,хто тут так виступає за відміну дпа,насправді збираются йти на навчання в Польщу.Там ,щоб вступити в престижний університет,треба мати високий бал атестата.А зно і дпа псує молодим українським дарованіям бал атестата,тому їх просто треба відмінить))))
Оля
Для Vano: я розумію, що Ви переймається якісним складом вступників для Польщі. Але чому я моя дитина через це складати ДПА?
Коментувати
Ланос запоріжжя
Зно негайно прибрати із школи. Треба говорити, спілкуватись.... Зно — лише для вступу у внз. Бал за атестат - мін третина від вступного балу. Якщо справжнього навчального процесу не буде в школі, принципового і відкритого- змін не буде. Натаскування на зно знівелювало школу. Добавте мтб і зарплату вчителю , справжній зміст освіти і матимемо якість!! І ссоросогранти не треба.
Katarina
Для Ланос запоріжжя: Ага... А ДПА в формате ЗНО тоже отменить... И выпускные экзамены вернуть... И наплодить медалистов по 7 штук на класс... Да? А почему тогда оценки за ДПА и годовые разнятся частенько на 3-4-5 баллов? Истер тут в прошлом, кажется, году статью писал, все расписывал, почему ДПА не может годовой оценке равняться. Аттестат- 30 процентов от конкурсного балла? Да его на многих специальностях топовых приличные университеты наши сейчас в расчет вообще не берут... Наверное, что то знают))). И на ЗНО натаскать нельзя, к ЗНО можно только подготовиться самостоятельно. Как можно натаскать на ЗНО по математике, расскажите? Или по физике с биологией? Или по иностранному языку?
Лелюк Окс
Не знаю жодного дурного медаліста. Це звичка працювати!! Американські університети атестат визнають, провели співбесіду + атестат і ти студент. Дурні розмови про купівлю атестатів треба подолати, інакше навіщо школа? Ось головна реформа. Відродити школу. Дпа в ж.... грантикам.
Ія
ВСІ МЕДАЛІСТИ БЛАТНІ І НЕСПРАВЖНІ. В НАШИХ ШКОЛАХ ПРОСТО ЗАРІЗАЮТЬ КРАЩИХ, А СВОЇХ ПОСІПАК РОБЛЯТЬ МЕДАЛІСТАМИ. НАВІТЬ ЗНО ПІДРОБЛЯЮТЬ. ВИКРИЛИ Ж ЩО ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ЗНАНЬ ПІДСТАВЛЯЛИ БАЛИ СВОЇМ ЗА ХАБАРІ. ТІЛЬКИ ВИКРИЛИ ТОДІ, КОЛИ ЦІ СВОЇ ВЖЕ ЗАКІНЧИЛИ ВУЗИ. І ЩО? КОГО ПОКАРАЛИ? І В ШКОЛАХ СВОЇМ ДОПОМАГАЮТЬ ЗНО ЗДАТИ.
Коментувати
Олександр
Хороша стаття в Дзеркалі тижня про неготовність МОН до проведення безпечного ЗНО https://m.dt.ua/EDUCATION/chi-vistachit-nam-zdorovogo-gluzdu-schob-provesti-bezpechne-zno-347216_.html?fbclid=IwAR3SlDNByGQHrRbpbGb23g-ixqKWcZnfp_mMuFVAWwg2XBYV6I5do6wvftA
Федір
Для Олександр: міністерства немає, воно захоплено бандожерами
Коментувати
Віталій
Тобто вони не можуть сказати точну дату зно, але можуть вказати точну дату вступної кампанії? Це взагалі як?
Василь
Для Віталій: у нас все можливо
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!