Вступникам необхідно підтвердити сільський коефіцієнт

Вступникам, які мають право на сільський коефіцієнт, треба буде підтвердити місце проживання

Вступникам необхідно підтвердити сільський коефіцієнт

Вступникам до закладів вищої освіти, які мають право на сільський коефіцієнт, треба буде підтвердити це довідкою про реєстрацію місця проживання. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Разом з тим, на 2019 рік міністерство зняло обмеження щодо необхідного терміну реєстрації у селі для нарахування коефіцієнту.

За словами генерального директора директорату вищої освіти МОН Олега Шарова, цього року, як і раніше, серед коригувальних коефіцієнтів є сільський – для тих вступників, що зареєстровані в селі та в рік вступу отримали повну загальну середню освіту в школі, розташованій на території села.

«Сільський коефіцієнт дорівнює 1,02 та 1,05 – для спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави. Щоб підтвердити право на сільський коефіцієнт, вступнику треба буде завантажити в електронний кабінет або подати разом з паперовою заявою Довідку про реєстрацію місця проживання особи. Її форма є в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ від 2 березня 2016 року № 207», – пояснив Олег Шаров.

Він окремо звернув увагу, що сільський коефіцієнт поширюється лише на села і не передбачається для селищ.

Перелік шкіл, учні яких мають право на сільський коефіцієнт, буде завантажено в ЄДЕБО. Тож в електронних кабінетах випускників таких закладів автоматично з’являтиметься повідомлення про можливість застосування Сільського коефіцієнту.

Щоб перевірити списки шкіл, розташованих на території сіл, у згаданому листі МОН звернулось з проханням про верифікацію до місцевих органів управління освітою.

Школи, що мають сільський коефіцієнт

Освіта.ua
17.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Який термін дії довідки ( додаток №13)
Оксана
Якщо я не подала довідку про сільський коефіцієт в електронній заяві на вступ, чи варто її подавати з паперовими документами?
Анастасия
Що робити у випадку якщо дитина прописана в смт але всі 11 років проживала танавчалася в селі. Чи можливо в такому випадку взяти довідку із сільської ради про те що дитина живе вже в селі 11 років?
989
Для Анастасия: Ні. Вона мала бути прописана в селі. Якщо не була прописана, то ніхто таку довідку не дасть. Це підлог документів
Zzz
Могут и дать. Они в селе ничего не боятся,но,,,По паспорту легко отследить где ребёнок был прописан,когда выписался и тд
Коментувати
МАМА
А якщо в селі, де проживає дитина, зовсім немає школи а доводиться їздити за 15 км у інше село, як бути в такому випадку?
Світлана
А якщо в селі дев’ятирічка і в райцентрі наймаємо квартиру, щоб навчатись у гімназії, тоді як?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!