Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США

Безкоштовне навчання в Penn і Wharton: досвід українки

Українка Юлія Сичікова розповіла Освіта.ua про свій досвід безкоштовного навчання в Університеті Пенсільванії (Penn), який входить до елітної Ліги Плюща і є одним з найкращих університетів Сполучених Штатів. Юлія, розкажіть, будь ласка, трохи про себе і про те, як Ви опинилися в Університеті Пенсільванії? Я з міста Бердянська, вчилася в гімназії №1 «Надія» і після гімназії в 2007 році вступила до Університету Пенсільванії, де отримала ступінь бакалавра економіки. Мої друзі розповіли мені про програму USA/USA (Ukrainian Student Association in the United States of America), яка на конкурсній основі відбирала талановитих учнів в Україні і допомагала їм поступати в американські університети на безкоштовне навчання. В даний час випускники USA/USA заснували схожу програму Ukraine Global Scholars . Справа в тому, що великі університети Сполучених Штатів, особливо ті, які входять до елітного клубу Ліги Плюща, володіють величезними фінансовими можливостями, і тому кожен рік виділяють певну фінансову допомогу іноземним студентам. Скориставшись програмою, я подала документи відразу в 10 університетів США, і Університет ...
Елітні ВНЗ США: експрес-вступ і стипендії Можливості вступу, отримання стипендій і стажування у Вашингтоні та Нью-Йорку
Освіта в США: три способи заощадити Практичні поради як зробити престижну американську освіту доступнішою для українців
7 причин податись на спортивну стипендію в США Грати за університетську команду в США - це можливість отримати американську освіту з мінімальними затратами
WNISEF продовжує фінансувати MBA у США для українців У 2016 році WNISEF виділив понад $1 млн на навчання 13 студентів у США та Британії
EduSteps: отримай стипендію і навчайся у США Освітня агенція EDUSTEPS запрошує відвідати безкоштовний семінар-презентацію вишів США
Найкращі агенції з освіти за кордоном

Навчання в США

Освіта в США - це не просто можливість досягти висот, це квиток в цікаве та захоплююче майбутнє! Безперечно, університети США є одними з кращих, тому що фінансуються державою і спрямовані на практичну сторону навчання, не обмежуючи Вас у виборі. Мільйони абітурієнтів мріють вчитися в Сполучених Штатах. Так як навчання в США гарантує успішне майбутнє та високий дохід.

Вища освіта в США

Osvita пропонує Вам способи здійснення Вашої мрії. На нашому сайті Ви можете знайти корисну інформацію про навчальні заклади США, зібрану з різних достовірних джерел. Тут ви знайдете програми навчання в США, які допоможуть визначитися з напрямком вашої діяльності в майбутньому. За допомогою наших статей Ви зможете дізнатися, як економно отримати вищу освіту.

Магістратура в США

Якщо Ви не мали можливості вчитися в США після школи, то Ви можете вступити на магістратуру, маючи на руках диплом бакалавра. У розділі Ви знайдете список документів та вимог для вступу. Магістратура в США доступна всім абітурієнтам, які мають диплом бакалавра.

Наш веб сайт Osvita пропонує Вам прочитати різні статті про те, які умови навчання в США для українців. Ми допоможемо знайти відповідь на те, які кращі університети США пропонують вигідні умови саме для Вас. Вивчите способи отримання безкоштовної освіти та дізнаєтесь, як поєднувати навчання і роботу. Вузи США дають цю можливість.

Навчання в США для українців

У цьому розділі Ви дізнайтеся найактуальнішу інформацію про програми бізнес школи США. Які можливості дає закінчення такої школи. Як не потрапити до шахраїв? Які є безкоштовні тренінги і курси, що дають шанс, вчиться та працювати в цій країні? Як отримати диплом про додаткову освіту? Всі відповіді на ці та інші питання зібрані тут на сайті.

Якщо Ви поїдете вчиться сюди, то зможете ще глибше зануритися в мову, культуру та побут американців. Не відмовляйтесь від удачі стати одним з володарів престижної та потрібної освіти. Навчання в США для українців - реальний шанс, який фінансується американським урядом, щоб впоратися з кризою в нашій країні.