Отримати вищу освіту в США можна дешевше в 2 рази
PR

Скористайтесь шансом розпочати навчання в престижному університеті США дешевше на 20 000 доларів

Отримати вищу освіту в США можна дешевше в 2 рази

На сьогоднішній день бажання здобути освіту в престижному вищому навчальному закладі США є заповітною мрією кожної цілеспрямованої людини. Адже набуті якісні знання та навички – ключ до професійного розвитку та забезпеченого майбутнього.

Америка останні декілька десятиліть є однією з лідируючих країн з надання якісної вищої освіти. Але якому ВНЗ віддати перевагу, якщо ринок вищої освіти в США рясніє їх достатком!? Які дії необхідно зробити для того, щоб стати стипендіатом і/або заощадити на вступі до американського університету?

Компанія Albion Education пропонує ексклюзивні стипендіальні пропозиції в університетах США, серед яких:

  • American University (м. Вашингтон). Це один з найстаріших університетів Америки, заснований в 1893 році. Популярні напрямки в даному університеті: бізнес і маркетинг, гуманітарні науки, інженерія, журналістика, медіа та релігія. Сплативши депозит до 3 травня, є можливість отримати знижку в розмірі 20 000 доларів.
  •  Каліфорнійський University of the Pacific (м Стоктон). Тихоокеанський університет займає високі позиції в світових рейтингах: 3 місце в рейтингу Best-Value College in California, 12 місце в рейтингу Best-Value College in the U.S. Середня зарплата випускника цього ВНЗ становить 101 000 USD. В університеті можна навчатися на таких спеціальностях як економіка, медицина, юриспруденція, інженерія, IT, тощо. При оплаті депозиту до 3 травня Ви отримаєте знижку до 30 000 доларів.

  • Adelphi University (м.Нью-Йорк). Університет пропонує понад 100 освітніх програм, найпопулярніші з яких: бізнес, педагогіка, біологія, психологія, інформатика, мистецтво, фізика. Фінансова допомога надається у формі кредитів, грантів і стипендій. У Вас є можливість почати навчання дешевше на 20 000 доларів, сплативши депозит до 3 травня.

Зробити правильний вибір, успішно підготуватися та вступити до університету США допоможуть професійні менеджери компанії Albion Education. І пам’ятайте, Америка – країна великих можливостей та яскравих вражень. Не пропустіть свій шанс! Внесіть депозит до 3 травня 2019 року та станьте щасливим студентом омріяного вишу в США.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
11.04.2019