Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Швейцарії

Glion і Les Roches запрошують на навчання

13 і 14 березня 2018 року в Києві відбудуться індивідуальні зустрічі - вступні співбесіди з представником приймальної комісії престижних швейцарських універістетов Glion і Les Roches . Якщо ви всерйоз задумались над отриманням престижного швейцарського диплома в індустрії гостинності, офіційний організатор події - освітнє агентство Еdusteps - радить не втрачати шанс особисто подати документи на зарахування, пройти інтерв'ю і оцінити свої шанси на вступ. Регіональний представник приймальної комісії престижних швейцарських університетів в сфері готельного бізнесу Glion і Les Roches , Антон Котов, проведе вступні співбесіди зі студентами, зацікавленими у вступі на програми бакалавра, магістра та післядипломного навчання, і індивідуальні зустрічі з майбутніми студентами і їх батьками. Хто може пройти співбесіду або індивідуальну зустріч? Така зустріч буде корисною для таких категорій: випускники шкіл 10 - 11 класів; випускники університетів (програми бакалавра і магістратури); професіонали індустрії гостинності; батьки, зацікавлені в навчанні дітей в ...
Ціна навчання в університетах Швейцарії Кількість іноземних студентів у державних університетах Швейцарії зростає з кожним роком
У Швейцарії хочуть обмежити кількість іноземних студентів Вузи можуть встановлювати квоти для абітурієнтів за умови недостатньої кількості місць
Навчання в Швейцарії: досвід колишніх студентів Вчитися за кордоном - для багатьох це дуже приваблива перспектива. Колишні іноземні студенти швейцарських вузів поділилися своїми досвідом і переживаннями
Магістратура у школах Swiss Education Group Магістратура як стандарт підготовки готельно-туристичних менеджерів: досвід інновацій SEG
Освіта у Швейцарії: популярні напрями Швейцарія лідирує в підготовці фахівців з готельного менеджменту й туризму, а також банківської справи
Найкращі агенції з освіти за кордоном
Люди з усього світу прагнуть отримати освіту в Швейцарії, оскільки навчальні заклади цієї країни відомі своїм високим академічним рівнем. При цьому вартість навчання в державних вузах цієї країни, як для швейцарців, так і для іноземців, порівняно низька, і становить 1000-2000 швейцарських франків на рік, що обумовлює дуже високу конкуренцію при вступі. Тому вступити до державного університету і пройти навчання англійською у Швейцарії для українців дуже складно. Для студентів з України більш доступні програми високоякісних приватних шкіл і вузів, проте вартість навчання в них вище, ніж у державних. При цьому приватні вузи дають хорошу практику і непогані перспективи працевлаштування в Європі.

Навчання в Швейцарії

Для того, щоб досягти успіху та кар'єрних висот у сучасному світі досить складно обійтися без освіти у вищих навчальних закладах. Кращим капіталовкладенням сміливо можна вважати освіту, отриману за кордоном. Самостійно обрати в який саме університет та країну поїхати вчитися дуже проблематично.

Важко знайти іншу країну в Європі, ніж Швейцарію, де б навчалося стільки студентів з різних країн світу в процентному відношенні. Сюди приїжджає вчитися п'ятдесят тисяч студентів - іноземців. Їх приваблюють не тільки одні з найпрестижніших і якісних програм магістратури в світі, але і краса цієї країни. Навчання в Швейцарії популярне та відоме у всьому світі. Після отримання диплома всі студенти отримують високооплачувану роботу в будь-якому куточку на земній кулі.

Вища освіта Швейцарії - причини вибору

Розглянемо всі причини, за якими молодь з усього світу при виборі країни для навчання робить вибір на користь отримання навчання в Швейцарії.

  1. Першим, головним фактором, за яким вибирають університети Швейцарії, є безпека. В даному факторі країна знаходиться на перших позиціях, так як спосіб життя, як в селах, так і містах дуже розмірений та спокійний. Тому батьки спокійно відпускають дітей навчатися у Швейцарії.
  2. Другим головним фактором є оплачуване стажування. Крім отримання практики Ви легко можете заробляти від п'ятнадцяти франків на годину.
  3. Третім фактором є те, що вища освіта в Швейцарії є однією з лідируючих у всьому світі. Маючи в наявності диплом дуже легко надалі влаштується на роботу в багатьох країнах світу. Навчання в Швейцарії для українців відкриє практично будь-які двері у себе на батьківщині.
  4. Четвертим моментом є висока якість отримуваних знань. Швейцарська освіта - це внесок в Ваше майбутнє.
  5. Вузи Швейцарії вирішують самостійно для кожного студента окремо, по силу йому буде магістратура в Швейцарії чи ні. Можливо також необхідно буде додатково здавати іспит чи проходити співбесіду для вступу.

Навчання та кращі університети в Швейцарії

Освіта в Швейцарії гарантує отримання хороших знань дуже легко, тут дуже хороша база та сучасний підхід до навчання. Викладачі ставляться до студентів як до друзів і завжди готові допомогти в будь-якому питанні. Навчання в Швейцарії проходить на електронних носіях, що вже свідчить про сучасне відношення до освіти.

Університети Швейцарії допомагають різнобічному розвитку, тому що в країні навчаються з усіх куточків світу, студенти пізнають культуру багатьох країн від спілкування один з одним, в процесі навчання. Кращі університети Швейцарії пропонують відмінну якісну освіту, першокласну інфраструктуру, а також широку мережу контактів міжнародних та захоплюючі перспективи кар'єри.