Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Швейцарії

Семінар відомих вишів гостинності Glion та Les Roches

Ви молода, енергійна людина, закінчуєте середню школу чи університет в Україні і мрієте навчатися за кордоном в Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США чи в Китаї? Ви мрієте про престижну кар’єру у сфері гостинності? Хочете відкрити свій власний ресторан чи готель або працювати на такі відомі компанії, як Four Seasons, Hilton, The Ritz-Carlton, Accor та інші? У такому випадку вам варто відвідати безкоштовний семінар від швейцарських університетів гостинності Glion та Les Roches «Як отримати престижну освіту в університетах гостинності та розпочати міжнародну кар’єру». Де і коли Львів - 12 лютого 2019 року о 18:30 за адресою: готель «Асторія», вул. Городоцька 15; Тернопіль - 13 лютого 2019 року о 18:30, місце уточнюється; Івано-Франківськ - 14 лютого 2019 року о 18:30, місце уточнюється. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ На семінарі представник університетів Glion та Les Roches, Антон Котов, розповість про особливості підготовки спеціалістів сфери готельного, ресторанного, туристичного менеджменту. Ви дізнаєтеся про те, як навчаються студенти на кампусах університетів в Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США чи в ...
Ціна навчання в університетах Швейцарії Кількість іноземних студентів у державних університетах Швейцарії зростає з кожним роком
У Швейцарії хочуть обмежити кількість іноземних студентів Вузи можуть встановлювати квоти для абітурієнтів за умови недостатньої кількості місць
Навчання в Швейцарії: досвід колишніх студентів Вчитися за кордоном - для багатьох це дуже приваблива перспектива. Колишні іноземні студенти швейцарських вузів поділилися своїми досвідом і переживаннями
Магістратура у школах Swiss Education Group Магістратура як стандарт підготовки готельно-туристичних менеджерів: досвід інновацій SEG
Освіта у Швейцарії: популярні напрями Швейцарія лідирує в підготовці фахівців з готельного менеджменту й туризму, а також банківської справи
Найкращі агенції з освіти за кордоном
Люди з усього світу прагнуть отримати освіту в Швейцарії, оскільки навчальні заклади цієї країни відомі своїм високим академічним рівнем. При цьому вартість навчання в державних вузах цієї країни, як для швейцарців, так і для іноземців, порівняно низька, і становить 1000-2000 швейцарських франків на рік, що обумовлює дуже високу конкуренцію при вступі. Тому вступити до державного університету і пройти навчання англійською у Швейцарії для українців дуже складно. Для студентів з України більш доступні програми високоякісних приватних шкіл і вузів, проте вартість навчання в них вище, ніж у державних. При цьому приватні вузи дають хорошу практику і непогані перспективи працевлаштування в Європі.

Навчання в Швейцарії

Для того, щоб досягти успіху та кар'єрних висот у сучасному світі досить складно обійтися без освіти у вищих навчальних закладах. Кращим капіталовкладенням сміливо можна вважати освіту, отриману за кордоном. Самостійно обрати в який саме університет та країну поїхати вчитися дуже проблематично.

Важко знайти іншу країну в Європі, ніж Швейцарію, де б навчалося стільки студентів з різних країн світу в процентному відношенні. Сюди приїжджає вчитися п'ятдесят тисяч студентів - іноземців. Їх приваблюють не тільки одні з найпрестижніших і якісних програм магістратури в світі, але і краса цієї країни. Навчання в Швейцарії популярне та відоме у всьому світі. Після отримання диплома всі студенти отримують високооплачувану роботу в будь-якому куточку на земній кулі.

Вища освіта Швейцарії - причини вибору

Розглянемо всі причини, за якими молодь з усього світу при виборі країни для навчання робить вибір на користь отримання навчання в Швейцарії.

  1. Першим, головним фактором, за яким вибирають університети Швейцарії, є безпека. В даному факторі країна знаходиться на перших позиціях, так як спосіб життя, як в селах, так і містах дуже розмірений та спокійний. Тому батьки спокійно відпускають дітей навчатися у Швейцарії.
  2. Другим головним фактором є оплачуване стажування. Крім отримання практики Ви легко можете заробляти від п'ятнадцяти франків на годину.
  3. Третім фактором є те, що вища освіта в Швейцарії є однією з лідируючих у всьому світі. Маючи в наявності диплом дуже легко надалі влаштується на роботу в багатьох країнах світу. Навчання в Швейцарії для українців відкриє практично будь-які двері у себе на батьківщині.
  4. Четвертим моментом є висока якість отримуваних знань. Швейцарська освіта - це внесок в Ваше майбутнє.
  5. Вузи Швейцарії вирішують самостійно для кожного студента окремо, по силу йому буде магістратура в Швейцарії чи ні. Можливо також необхідно буде додатково здавати іспит чи проходити співбесіду для вступу.

Навчання та кращі університети в Швейцарії

Освіта в Швейцарії гарантує отримання хороших знань дуже легко, тут дуже хороша база та сучасний підхід до навчання. Викладачі ставляться до студентів як до друзів і завжди готові допомогти в будь-якому питанні. Навчання в Швейцарії проходить на електронних носіях, що вже свідчить про сучасне відношення до освіти.

Університети Швейцарії допомагають різнобічному розвитку, тому що в країні навчаються з усіх куточків світу, студенти пізнають культуру багатьох країн від спілкування один з одним, в процесі навчання. Кращі університети Швейцарії пропонують відмінну якісну освіту, першокласну інфраструктуру, а також широку мережу контактів міжнародних та захоплюючі перспективи кар'єри.