Массачусетський інститут відкрив програму для учнів з України

На заняттях будуть вивчати поглиблені математичні теми під наставництвом аспірантів кафедри вишу

Массачусетський інститут відкрив програму для учнів з України

Кафедра математики Массачусетського технологічного інституту організовує безплатну освітню програму з математики для обдарованих учнів 9–11 класів з України.

Проєкт «Мрія Юлії» започаткували у пам'ять про загиблу студентку з Харкова, волонтерку Юлію Здановську, яка мріяла про безплатну програму для розвитку математики та досліджень для обдарованих школярів з України.

За словами організаторів, на заняттях будуть вивчати поглиблені математичні теми під наставництвом аспірантів кафедри університету.

«За цією програмою студенти збиратимуться онлайн раз на тиждень у невеликих групах, щоб вивчати поглиблені математичні теми, які виходять за межі шкільної програми, або працювати над математичними дослідницькими проєктами під керівництвом університетських наставників з-поміж аспірантів факультету математики Массачусетського технологічного інституту та спеціалістів з математики», – йдеться у повідомленні на сайті інституту.

За умовами програми, до заявки треба додати своє розв'язання набору математичних задач. Рішення можна писати українською, російською чи англійською, надрукувати або написати від руки та відсканувати.

«Будь ласка, пишіть не тільки відповіді, а й докази (і часткові рішення / результати / ідеї, якщо ви не можете повністю вирішити завдання). Окрім процесу вступу, ваші рішення будуть використані, щоб вирішити, які підійдуть вам найбільше, якщо вас приймуть», – йдеться в описі умов вступу на програму.

Організатори закликають розв'язати якомога більше завдань (усього їх п'ять), проте кажуть, що варто подаватися і тим, хто повністю або частково вирішив принаймні три (для учнів 10–11 класів) і принаймні дві (для учнів 9 класів) задачі. Посилання на задачі – тут.

Програма буде доступна українською, російською та англійською мовами.

Заняття планують почати наприкінці квітня. Програма діятиме до літа та осені 2022 року з можливим продовженням до весни 2023 року.

Заявку на участь у програмі прийматимуть до 12 квітня 2022 року.

Контактна особа для питань, координатор програми «Мрія Юлії» Дмитро Матвієвський (e-mail: [email protected]).

Освіта.ua
22.03.2022