Вступ до університетів США й актуальні стипендії 2020
PR

Випускники українських шкіл можуть отримати знижки на навчання від 2000 до 20000 доларів

Вступ до університетів США й актуальні стипендії 2020

Престижні університети Сполучених Штатів Америки оголосили набір студентів на програми бакалавра з початком навчання у вересні 2020 року. Талановиті студенти, випускники українських шкіл, можуть також отримати знижки на навчання від 2 000 до 20 000 доларів США за високий академічний бал, високий рівень англійської мови та за високі результати тестів SAT та ACT.

Вища освіта у Сполучених Штатах Америки затребувана серед студентів з України через високу якість, престиж університетів та подальші професійні можливості. Щороку сотні українських студентів обирають навчання в США. Це призводить до того, що інтерес з боку американських університетів також зростає. Все більше американських вишів готові прийняти випускників наших шкіл, і навіть надати знижки на навчання.

Освітня агенція EDUSTEPS пропонує розглянути майбутнім студентам актуальні стипендії американських університетів на програмах бакалавра.

Університети Washington State University та Saint Louis University надають знижки від 10 % аж до повного фінансування навчання.

Основні напрямки підготовки: бізнес, фінанси, економіка, менеджмент, інженерія, комп’ютерні науки, дизайн, архітектура, кіномистецтво та ін.

Повну інформацію про знижки в університетах США ви можете знайти на сайті компанії EDUSTEPS.

Кінцевий строк подачі заяв на отримання знижки - 1 грудня 2019 року.

Для отримання знижки на навчання студентам необхідно подати документи на зарахування через офіційного представника в Україні, освітню агенцію EDUSTEPS, також показати високий середній бал і надати результати здачі тестів SAT та IELTS. Стипендії надаються академічно сильним та різносторонньо розвиненим студентам.

Щоб оцінити свої шанси на отримання стипендій (знижок на навчання) в американських вишах, студентам необхідно звернутися до офіційного представника університетів в Україні, освітньої агенції EDUSTEPS. Академічні консультанти допоможуть вам:

  • обрати навчальний заклад;
  • підготувати документи на зарахування;
  • подати документи в приймальну комісію університету;
  • отримати знижку на навчання;
  • підготувати документи на отримання студентської візи.

Додаткову інформацію про вступ до університетів США та отримання  знижок на навчання ви зможете отримати за телефоном (044) 333-60-04 або e-mail: [email protected].

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.10.2019