Міносвіти активно просуває законопроект Ківалова

Цього разу підтримку законопроекту про вищу освіту від Партії регіонів висловила Рада представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, яку очолює Ківалов

Міносвіти активно просуває законопроект Ківалова

За повідомленням прес-служби Міносвіти, засідання ради відвідав перший заступник міністра Євген Суліма, який висловив сподівання, що найближчим часом парламентарі вирішать питання реформування вищої освіти.

У Міносвіти зазначають, що Рада представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ України висловила підтримку законопроекту Сороки, Ківалова та Калетніка, визнавши його переваги над іншими двома законопроектами, що зареєстровані в парламенті.

"Законопроект внесений народними депутатами Сорокою, Ківаловим та Калетніком є системним, більше відповідає, ніж інші два, сучасному стану розвитку вищої освіти, базується на реаліях, здобутках та традиціях вищої освіти в Україні. У ньому фахово виписано механізм автономії ВНЗ, академічних свобод та студентського самоврядування", - цитує представників ради прес-служба Міністерства освіти і науки.

Як відомо, Раду юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ України очолює співавтор зазначеного законопроекту про вищу освіту, президент Одеської юридичної академії Сергій Ківалов.

Як повідомлялося раніше, минулого тижня підтримку провладному законопроекту висловила Рада ректорів Одеського регіону. Ректори вищих навчальних закладів Одещини закликали колективи ВНЗ з інших регіонів також підтримати законопроект "Про вищу освіту", що був внесений депутатами Ківаловим, Калетніком та Сорокою.

Освіта.ua
10.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Rut
Згодна з вами шановний МИКОЛА! Я вважаю, що розроблений проект Закону про вищу освіту якраз навпаки не руйнує те, що на сьогоднішній день працює. Перше і головне, на що спрямований Законопроект - доступність освіти для всіх бажаючих учитися, підвищення якості освіти і, як наслідок, насичення ринку праці України професіоналами!!! Він базується на здобутках та традиціях вищої освіти в Україні!!! Що тут ще стверджувати!!!
Микола
На мою думку законопроект Ківалова є більш перспективнішим для студентства та ВНЗ взагалом.
Марічка
Це законопроект, в якому висвітлені найадекватніші шляхи подолання проблем студентства. Тому потрібно зробити рельним їх втілення, яке наступить після затвердження.
Христина
В цілому законопроект поданий народними депутатами Сорокою, Ківаловим та Калетником є доволі реальним та об'єктивним. Тому є логічним підримання проекту закону. Та саме закону, а не якоїсь партії!
оля
Единство требований от Министерства должно быть и никак иначе.
Студент1
Це не законопроект,це спроба законсервувати діючу постсовкову систему контролю населення через освіту.Порівняно з проектом Згуровського,цей витвір Ківалова просто відсталий,недержавницький та бездарний.