Ректори Одещини лобіюють законопроект про вищу освіту від ПР

Рада ректорів Одеського регіону звернулася до колективів ВНЗ інших регіонів з проханням підтримати законопроект "Про вищу освіту", що був внесений депутатами Ківаловим, Калетніком та Сорокою

Ректори Одещини лобіюють законопроект про вищу освіту від ПР

Про це йдеться у зверненні Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Одеського регіону до колективів вищих навчальних закладів України, текст якого у середу поширено прес-службою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

У зверненні, яке підписане 17 представниками вищих навчальних закладів регіону, повідомляється, що законопроект, внесений народними депутатами Ківаловим, Калетніком та Сорокою, найбільш оптимально та комплексно враховує назрілі питання розширення автономії вищих навчальних закладів та академічних свобод учасників навчального процесу, розвитку та впровадженню наукових досліджень у вищих навчальних закладах, збереження та розширення прав студентського самоврядування тощо.

У зв’язку з чим, підписанти звертаються до колективів вищих навчальних закладів України та ректорського корпусу підтримати законопроект та активно включитися у його обговорення і доопрацювання.

Як відомо, в парламенті крім законопроекту депутатів від Партії регіонів, зареєстровано ще два законопроекти "Про вищу освіту".

У січні три опозиційні парламентські фракції, за підписами Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка, внесли до парламенту свій варіант проекту закону "Про вищу освіту". А проект Закону "Про вищу освіту", що було розроблено робочою групою під керівництвом ректора КПІ Михайла Згуровського, після втрати ініціативи з боку уряду, зареєстровано у Верховній Раді народним депутатом Віктором Балогою.

Обговорення законопроектів заплановане на 27 лютого у ході засідання парламентського комітету з питань освіти і науки на яке запрошені представники органів влади, академічної спільноти, роботодавців, студентів та громадських організацій.

Освіта.ua
06.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ххх
А що у ректорів Одещини уже гроші закінчилися від хабарів п"ятирічної давності?
sceptik
Да-да!Сейчас должны нахлынуть комменты с "одобрямсами"!))Если наш народ позволит опять ввести вузовские экзамены и другие регионовские"пакращання",то значит он заслуживает все то что сейчас с ним делают.И будущего у этой несчастной страны нет.(((
Андрій
Ректорська братія "подсуетілась", чекаємо тепер покращення в освіті....