Законопроекти про вищу освіту обговорять наприкінці лютого

У профільному парламентському комітеті мають намір обговорити зареєстровані проекти нової редакції Закону України "Про вищу освіту"

Законопроекти про вищу освіту обговорять наприкінці лютого

Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти 27 лютого 2013 року проведе слухання, присвячені темі законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні.

У прес-службі комітету повідомили, що під час слухань планується обговорити проекти нової редакції Закону України "Про вищу освіту". Також предметом дискусій стануть питання доступності вищої освіти, ролі та розвитку ЗНО, управління сферою вищої освіти, автономії університетів, системи забезпечення якості вищої освіти, соціальних гарантій наукових і науково-педагогічних працівників, розвитку університетської науки, студентського самоврядування та міжнародного співробітництва вищих навчальних закладів України.

У комітеті повідомили, що до участі запрошені автори законопроектів, представники Міністерства освіти, інших центральних органів виконавчої влади, НАН України, галузевих академій, вищих навчальних закладів, роботодавців, громадських освітянських і студентських організацій тощо.

Слухання відбудуться в 27 лютого у приміщенні будинку парламенту.

Як відомо, в парламенті зареєстровано три законопроекти "Про вищу освіту". Наприкінці грудня, свою версію законопроекту зареєстрували депутати від ПР Григорій Калетнік, Сергій Ківалов та Микола Сорока.

У січні три опозиційні парламентські фракції, за підписами Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка, внесли до парламенту свій варіант проекту закону "Про вищу освіту". А проект Закону "Про вищу освіту", що було розроблено робочою групою під керівництвом ректора КПІ Михайла Згуровського, після втрати ініціативи з боку уряду, зареєстровано у Верховній Раді народним депутатом Віктором Балогою.

Освіта.ua
29.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів