Тігіпко підтримує законопроект групи Згуровського

Заступник голови Партії регіонів Сергій Тігіпко заявив, що законопроект про вищу освіту, розроблений групою Згуровського максимально враховує сучасні тенденції розвитку вищої освіти

Тігіпко підтримує законопроект групи Згуровського

Зокрема Тігіпко висловив переконання, що під час реформування вищої освіти необхідно врахувати інтереси всіх учасників освітнього процесу та забезпечити дієвий зв’язок вищої школи з потребами реальної економіки.

"Вища освіта є визначальним чинником конкурентоспроможності держави, тому її реформуванню потрібно приділяти особливу увагу. Важливо, щоб ця реформа враховувала найкращий європейський досвід і сприяла активному розвитку вищої школи та посиленню автономності вищих навчальних закладів. Крім того, надзвичайно важливо посилити зв’язок освіти з реальним сектором економіки, аби випускники мали гарантії працевлаштування і змогли реалізовувати свої знання на практиці", - наголосив політик.

На його думку у законопроекті, розробленому під керівництвом Михайла Згуровського, та який внесений у на розгляд парламенту, максимально враховано як інтереси студентів та викладачів, так і сучасні тенденції розвитку вищої освіти.

Цей законопроект, за словами Тігіпка, сприятиме інноваційному розвитку освіти.

Народний депутат висловив сподівання, що питання реформування вищої освіти буде вирішене найближчим часом.

"Ми маємо створити максимальні умови для того, щоб українська освіта відповідала вимогам сучасності і забезпечила підготовку молодих спеціалістів на якісно новому рівні", - переконаний народний депутат України, заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Сергій Тігіпко.

Як відомо, після парламентських виборів та формування нового складу уряду, прем’єр Азаров, з ініціативи якого створювалася робоча група, дистанціювався від результатів роботи групи, а новопризначений віце-прем’єр міністр з гуманітарних питань Костянтин Грищенко виступив проти законопроекту.

21 січня проект Закону "Про вищу освіту", який було розроблено робочою групою під керівництвом ректора КПІ Михайла Згуровського було внесено на розгляд парламенту народним депутатом Віктором Балогою.

Освіта.ua
07.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів