Міністр занепокоєний прозорістю роботи освітнього комітету ВР

Дмитро Табачник запропонував залучати представників органів студентського самоврядування та чиновників Міносвіти до роботи парламентського комітету з питань освіти і науки

Міністр занепокоєний прозорістю роботи освітнього комітету ВР

Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти. У відомстві зазначають, що така пропозиція міністра має забезпечити прозорий та всебічний розгляд питань, віднесених до компетенції Комітету.

"Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник з метою забезпечення прозорого та всебічного розгляду питань, віднесених до компетенції Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, звернувся до Голови Комітету ВРУ з питань науки і освіти Лілії Гриневич з пропозицією залучати до обговорення питань вдосконалення законодавчого та нормативно-правового забезпечення освітньої та наукової діяльності вищої школи в Україні представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів", - йдеться у повідомленні Міносвіти.

Окрім того, Табачник запропонував включити представників органів студентського самоврядування ВНЗ та Міністерства освіти до переліку запрошених на слухання комітету, що відбудуться 27 лютого.

Як відомо, на 27 лютого 2013 року заплановане проведення слухань, присвячених темі законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні. Зокрема планується обговорення проектів нової редакції Закону України "Про вищу освіту".

У комітеті повідомили, що до участі запрошені автори законопроектів, представники Міністерства освіти, інших центральних органів виконавчої влади, НАН України, галузевих академій, вищих навчальних закладів, роботодавців, громадських освітянських і студентських організацій тощо.

Освіта.ua
07.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів