Умови прийому до вишів зареєстровані у Мін'юсті

Документ, що встановлює правила вступної кампанії, набуде чинності найближчим часом

Умови прийому до вишів зареєстровані у Мін'юсті

Міністерством юстиції зареєстровані Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році. Документ набуде чинності вже найближчим часом.

Умови прийому стануть обов’язковими для закладів вищої освіти незалежно від форм власності та сфери управління при проведенні вступної кампанії в 2022 році.

Основний етап вступної кампанії планується провести в липні 2022 року.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що основними новаціями Умов прийому в 2022 році є удосконалення розподілу обсягу державного замовлення за галузями знань, міжгалузевими, підгалузевими групами.

Окрім того, буде скорочений перелік паперових копій документів, що мають подавати вступники, які подають заяви в паперовій формі.

Також буде розширено сферу застосування єдиного фахового вступного випробування в магістратуру з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання – у 2022 році його проведення заплановано для спеціальностей галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини».

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Скасувати цей документ, а що математика вже не обов’язкова в медичний університет.