Усе про власне висловлення на ЗНО з англійської мови

Збірник матеріалів для підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з англійської мови

Усе про власне висловлення на ЗНО з англійської мови

Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення — одне з найважливіших завдань у тесті ЗНО з англійської мови.

Освіта.ua пропонує до вашої уваги збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення.

Подані у цьому посібнику матеріали допоможуть пройти своєрідний прискорений курс підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з англійської мови.

Інформація стосовно різноманітних аспектів написання власного висловлення подана у вигляді відповідей на запитання, які найчастіше турбують випускників – учасників тестування.

Працюючи із цими матеріалами, ви можете обрати саме ті питання, які вас цікавлять найбільше, швидко отримати відповіді на них, а також ознайомитися з різноманітними порадами, прикладами тощо. У такий спосіб ви зможете ефективно використати той час, що залишився до дня тестування, і якісно підготуватися до написання власного висловлення.

ЗМІСТ

Збірник створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
09.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
Моя сестра готовилась к сочинению на этом ютубе канале https://www.youtube.com/watch?v=hxJUKYJURvA&t=10s и я так буду. Это к слову, что в школах не учат. Выход всегда есть, только почему так нельзя сделать в школе?!
Анна
В школах на уроках английского абсолютно не учат писать ни сочинение, ни эссе, ни "письмо другу"! Этому можно научиться только с репетитором! Какое право вы имеете проверять у детей этот вид деятельности?
Мурзик
Для Анна: А чему вообще учат в школе, что потом проверяют на ЗНО? В начальной школе читать и писать научат и всё. Дальше сам или с репетитором...
Українці
В нас все і всюди робиться через жопу.Одиниці відповідальні і порядні!Ніхто не хоче з себе починати!Крадуть скільки можна і де можна!Що з медициною робиться з лікуванням на коронавірус-президент і міністр охорони здоров’я-все є,а люди (якщо лікуються вдома)-все за свій кошт,навіть в лікарню класти не хочуть!В нас всі хочуть змін і ніхто не хоче почати з себе,а всі патріоти?!Я зрозуміла одне,ми українці не винні ні вчому!-то все Путін!-він в школі не хоче дітей вчити!,через нього в школі діти не хочуть вчитися!,він сміття кидає де хоче,а за сміття взагалі кажуть це все діти кидають,та старі бабулі йдуть по вулиці кинули,стоїть на зупинці,як їла ту цукерка,так на трасу обгортку! Люди як не вмієте,обгортку з цукерки покласти назад в сумку,кишеню,кульочок,звідки цукерку витягли-то їжте цукерки з обгорткою,але не свініть всюди-ви не свині чи може свині!?
Коментувати