Який має бути обсяг власного висловлення з англійської

Учаснику тестування рекомендується написати власне висловлення довжиною не менше 150 слів

В умові завдання для власного висловлення є фраза «Write a letter of at least 150 words». Вона означає, що учаснику тестування рекомендують написати власне висловлення довжиною не менше ніж 150 слів. При цьому під час перевірки письмового завдання кількість слів не підраховують, оцінку за меншу кількість слів не знижують. Але, як показує практика проведених тестувань, 150 слів – це мінімум, який дає можливість учасникові розкрити тему й опрацювати три комунікативні ситуації, зазначені в умові завдання, на середньому рівні. А для того, щоб отримати максимальну оцінку за виконання письмового завдання, необхідно продемонструвати знання широкого спектру лексичних одиниць і вміння їх використовувати, тобто робота повинна містити не менше 150 слів, а в ідеалі – більше.

Немає ліміту на найбільшу кількість слів у власному висловленні: максимально можливий обсяг власного висловлення – це така кількість слів, яку максимально можна розмістити на всій площі сторінки бланка Б, розкресленій на рядки для письма.

Увага! Пам’ятайте, що бланк Б в англійській мові односторонній. Виходити за межі ліній та писати з іншого боку бланку – заборонено. Текст, розміщений на зворотному боці бланка або виходить за межі ліній на бланку, не перевіряють і не оцінюють.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
09.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів