Переведення тестових балів ЗНО у шкалу 100-200 балів

Оцінка учасника зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів є рейтинговою оцінкою, що визначається місцем його результату (його рейтингом) серед результатів інших учасників

Переведення тестових балів ЗНО у шкалу 100-200 балів

Оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою та розраховується на основі тестових балів учасника зовнішнього незалежного оцінювання за допомогою комп’ютерних програмних засобів.

Рейтингова оцінка учасника зовнішнього оцінювання залежить від арифметичної суми балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (тестових балів) та розподілу учасників зовнішнього оцінювання за тестовими балами.

При цьому, рейтингова оцінка кожного учасника зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів визначається в залежності від місця його результату (його власним рейтингом) серед результатів інших учасників, які складали той самий тест.

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою для будь-якого тесту затверджується окрема Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) кожного року тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав/не склав».

Зазначена таблиця називається рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування.

При розрахунку зазначеної шкали не беруться до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий бал «склав/не склав» за результатами тестування. Пороговий бал визначає група експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, які є пороговим тестовим балом з предмета.

Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважаються такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років є неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

Рейтингова оцінка встановлюється лише тим учасникам зовнішнього оцінювання, які подолали поріг «склав/не склав». Учасники зовнішнього оцінювання, тестовий бал яких є меншим за поріг «склав/не склав», отримують результат зовнішнього оцінювання «не склав». Відповідно, мінімальна рейтингова оцінка «100 балів» відповідає значенню порогового бала «склав/не склав».

Максимально можлива рейтингова оцінка «200 балів» встановлюється максимальному набраному тестовому балу. Тобто якщо найкращий результат серед всіх учасників тесту менше максимально можливого тестового бала, то цьому тестовому балу у рейтинговій таблиці буде встановлена максимальна рейтингова оцінка «200 балів».

Учасники зовнішнього оцінювання, які набрали однаковий тестовий бал, отримують однакову рейтингову оцінку за шкалою 100-200 балів.

Сформовані та затверджені у встановленому порядку таблиці за шкалою 100-200 балів не коригуються за підсумками проведення додаткової сесії ЗНО у цьому році та за підсумками розгляду апеляційних заяв щодо результатів тестування.

Для всіх тестів з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) встановлюється однакове значення порога «склав/не склав» та затверджуються однакові таблиці за шкалою 100-200 балів.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
10.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Будь ласка, знизьте бал з хімії для проходження в медичні інститути. Завдання були на перший погляд не дуже важкі, але коли вчитуватись, вже так не здається. Я впевнена, що багато хто не набрав ці 150 саме по хімії. Адже це не справедливо, коли з усіх предметів набрав прохідний, а з цього не вистачає 20-10 балів. Взагалі-то, не розумію, дуже багато органіки було, на яку виділялось мало часу в -1 класі. Ви дійсно думаєте, що діти пішли якісь Вундеркінди?! Зверніть увагу на те, що дехто перехвилювався, бо хімія останній предмет.. Який не є легким. БЛАГАЮ, ЗНИЗЬТЕ ПРОХІДНИЙ У МЕДИЧНІ ІНСТИТУТИ, ХОЧАБ ДО 130?
natka05
У мене 22 правильні , я пройшов чи ні? Дуже цікаво який прохідний),
Светлана Любителева
Рейтинговий бал в пор1внянн1 з 2015 роком не зм1нився,а рейтингова таблиця 2016 року мае в1дм1нност1,чому так?
настя ххх
Добрий день, у мене з 73 з 84 балів це приблизно скільки??????.... . ...... .................... .
Богдан
Для настя ххх: мені б так
Коментувати
Яна
у мене з біології 25 правильних. а бали за шкалою 105, чому це так?
Олеся
Для Яна: Тому, що прохідний бал становить 23, тобто 100 балів.
Коментувати
yferenets
35 правильних це скільки
Ігор
я набрав 10 тестових балів і помножив на коефіцієнт 1,113 виходить 11,13 - тоді скільки в мене балів по 200 бальній системі?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!