Пройдіть онлайн демоверсії мультитесту ЗНО

Онлайн-версії демонстраційних варіантів національного мультипредметного тесту у 2023 році

Пройдіть онлайн демоверсії мультитесту ЗНО

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти демоверсії з усіх предметів національного мультипредметного тесту ЗНО онлайн.

Ці тести є аналогічними тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування) у 2023 році.

Виконання демонстраційних варіантів завдань національного мультипредметного тесту  допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки з обов'язкових предметів (української мови, математики) та предмета на вибір (історії України, біологіїхіміїфізики або іноземної мови (англійськанімецькафранцузькаіспанська).

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що будуть запропоновані випускникам і абітурієнтам під час проходження НМТ.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах.

Окрім демоверсій мультитесту, який буде запропонований абітурієнтам для вступу, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти тести ЗНО за всі  минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми з усіх предметів, передбачені програмою.

Також такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

На сайті доступні онлайн демоверсії предметних блоків НМТ з:

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Питання до розробників тесту. Діти повинні бути нумізматами? Діти, які готувались до іноземної історію пройдуть мінімально, особливо з регіонів, де навчання з нового року практично не було.
Местный
Для Тетяна: хватит ныть уже. Вам уже и время на далеко не сложные тест увеличили. Что ещё надо? Что не хватает?
Галина
Для Тетяна: а до чого тут нумізматика?
Коментувати
Ключ
Завдання хороші. Цікавіші, ніж у 2019 р. та інших. Єдине, що ніколи не подобалося й досі не подобається - не чіткі карти.