Кошти за пробне ЗНО повертатимуть за спеціальною процедурою

Це стане можливим, коли УЦОЯО отримає інформацію про механізми вступної кампанії

Кошти за пробне ЗНО повертатимуть за спеціальною процедурою

Особи, які реєструвались для участі в пробному ЗНО, зможуть повернути кошти за спеціальною процедурою або перерахувати кошти в один із фондів для порятунку України.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Це стане можливим, коли фахівці УЦОЯО отримають інформацію про механізми вступної кампанії, а значить, про доцільність пробного ЗНО.

В УЦОЯО розповіли, що значна кількість учасників пробного ЗНО уже сьогодні ініціюють перерахунок коштів, що залишилися від підготовлення до тестування, на потреби держави або хочуть дізнатися про терміни їхнього повернення.

«Маємо зазначити, що ми не банківська установа, тож не зможемо автоматично перерахувати кошти у відповідні фонди», – підкреслили в УЦОЯО.

Також в установі поінформували, що після оприлюднення механізму вступу на особистих сторінках учасників пробного ЗНО на сайті УЦОЯО буде розміщена форма погодження із перерахунком коштів в один із фондів для порятунку України.

«Ті учасники, які готові будуть віддати кошти у зазначений фонд, повідомлять про своє бажання через форму, для інших – повернення коштів відбуватиметься відповідно до спеціальної процедури», – зазначили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
15.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Кошти треба повернути тому хто платив. А він вже сам буде вирішувати куди їх потратити
Світлана
Я хочу сама вирішити, куди витратити чи вкласти свої кошти! Арміі ввесь світ допомагає, влада нехай правильно розпоряджається допомогою, а то ввесь час за кошти громадян набирають рейтинги!!! Чому хлопців беруть на війну, а волонтери париться бронежилетами, шоломами і т.і?
Сергій
Кошти, витрачені на пробне ЗНО, взяті з тої мізерної стипендії студентам коледжу, яка складає 1500 грн. А дитині треба ноутбук, на який вона самостійно збирає гроші. Може держава забезпечить сучасними ноутбуками і безкоштовним навчанням студентів, а потім буде створювати фонди для можливого розкрадання владою цих дитячих грошей???
Галина
Для Сергій: а навіщо було взагалі на нього реєструватись? Це додаткова платна паслуга, яка надається за вашим особистим бажанням. Можна було не витрачати надурно гроші
Коментувати
Степан
Я хочу вже перерахувати гроші до Українського фонду 08.03.2022.Чи можу я це зробити в цей день чи потрібно ще ждати?
Ірина
Я також за те , щоб кошти були повернені до платника. А вже сам платник вирішує куди і як їх потратити. І ніхто не має права вказувати збідніє хтось на ті кошти чи ні .
Дайте гроші
Дайте гроші(
Кирил
Я вважаю що більшість із тих хто написав ці коментарі повні "придурки". В Україні війна. Ви б’єтеся за свої 300-600 гривень. Ці 600 гривень на навчання Вам не допоможуть, а в фонди для армії згодяться, бо вони кладуть свої життя за здоров’я мене, вас та ваших дітей. Я сам ліцейст КВЛ, на пробне ЗНО гроші у батьків не брав, а використав зі своїх заощаджень які я заробив і вирішив їх віддати. Задумайтесь, Вашим дітям і так буде простіше поступити, вложіться в себе, а саме в свою країну - Україну. Бажаю здоров’я українському народу. Бажаю порозумнішати тим хто думає тільки про себе. Слава Україні!
Елена
Для Кирил: Деньги не дойдут до армии. Шкарлету на его "образование"
Світлана
100%
Коментувати
Лана
Поверніть гроші, нам на навчання ніякі фонди не допомагають. Я сама вирішу, як витратити свої кошти.
Світлана
Доброго дня, підскажіть будь-ласка ,яким чином Ви повертаєте кошти? Що Вам потрібно для повної інформації про повернення? І куди Вам краще писати чи дзвонити?
Влад
Для Світлана: хто " ВИ“? Тут пишуть новини, це не сайт МОН
Коментувати
Татьяна
Вернуть деньги на обучение моего ребёнка, а потом я подумаю перечислить ли до фонду або ни.
Teacher
Доброго часу доби! Не дивлячись на цей скрутний час, необхідно за можливістю готуватись до різноманітних тестів, у тому числі ЗНО. Наразі хочу організувати якомога більше людей, які здають тест чи просто цікавляться ХІМІЄЮ та БІОЛОГІЄЮ. Писати для подробиць у телеграм: @StCroco Слава Україні!
Алла
Перерахую кошти на допомогу ЗСУ. Без варіантів. Для того, щоб наші діти могли навчатись, потрібна Перемога над роками.
Анна
Как стягивать деньги вы быстро придумали, а как вернуть куча проблем и фондов! Не придумывайте фонды, верните деньги детям, им учится в других странах надо.
Віктор
Для Анна: не збіднієш!!!!
Кирил
Віктор правий, а ви Анно, подумайте мізками, а не відром. На сайті було написано, що у разі відміни буде повернення з 1 липня.
Коментувати
Анна
Верните деньги родителям! Я лучше на детей потрачу, а не на фонды коррупционные!
????
????
Коментувати
Маша
НА ЗСУ АБО НА ВІДБУДОВУ НАШОЇ НЕНЬКИ!!! Обов’язково придумайте, як це зробити! Думаю більшість так зробить!
il4kiv
Звісно на рахунок ЗСУ. Трішки тяжко зараз готуватися до ЗНО з думкою про війну, тому краще основне не проводити.
David
Як отримати кошти на карту? Терміново потрібні ліки, тому ці гроші для мене дуже важливі
Петренко
На рахунок ЗСУ. Проводити ЗНО в цьому році недоцільно. Зайві нерви дітям і зайві витрати. Тим паче, думаю що багато потенційних студентів виїхало з країни, треба підтримати тих хто хоче навчатися в Україні.
Ірина
На рахунок ЗСУ і терміново. Заради Перемоги і Миру.! Також і на відбудову України хороша пропозиція. Зовсім не жалко.