Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО

Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті відповідного РЦОЯО та оплатити послугу

Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО

22 січня завершується реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року.

Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Після цього майбутній учасник пробного ЗНО має зайти до особистого кабінету за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію та оплатити послугу з проведення пробного ЗНО.

Потім, через 5‒7 днів, необхідно перевірити факт зарахування коштів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.

До 10 березня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО буде розміщено запрошення з інформацією про час і місце проходження пробного тестування.

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 19 березня (з української мови, української мови і літератури) та 26 березня (з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику протягом трьох днів потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Відповіді з української мови, української мови і літератури необхідно буде внести 19‒21 березня, а відповіді з усіх інших предметів – протягом 26–28 березня.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня 2022 року.

Важливо: реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Регіональні центри оцінювання якості освіти:

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2022

Освіта.ua
21.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів