Розпочалася реєстрація учасників ЗНО 2022 року

01 лютого розпочато реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання

Розпочалася реєстрація учасників ЗНО 2022 року

01 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Цього року учасники ЗНО матимуть можливість безоплатно скласти тестування з п'яти навчальних предметів, а також обрати до складання додаткові предмети за плату.

Реєстрація на тестування триватиме до 09 березня 2022 року. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 01 березня 2022 року.

Хто має складати ЗНО в 2022 році

У 2022 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів за кошти державного бюджету. Якщо учасник бажає скласти тести більше ніж з п’яти навчальних предметів, він зможе зробити це на платній основі.

Випускники шкіл 2022 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Випускники минулих років мають можливість зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 09 березня. Майбутні учасники тестування, які будуть реєструватись у закладах освіти, мають виконати процедуру до 01 березня 2020 року.

Які предмети обрати для вступу до закладів вищої освіти

Для вступу до вишу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох у випадку проведення творчого конкурсу). У 2022 році під час вступу до вишу приймають сертифікати ЗНО 2019, 2020, 2021 та 2022 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати сертифікат ЗНО з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2022 році залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Графік проведення тестів ЗНО у 2022 році 

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2022 році.

У 2022 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики, також у травні випускники шкіл складуть тести з хімії та української мови, української мови та літератури. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 17 червня 2022 року.

Порядок реєстрації на ЗНО випускників 2022 року

Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

При підготовці до ЗНО майбутні учасники тестування можуть використовувати найпопулярнішу дистанційну платформу ЗНО-ОНЛАЙН.

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
31.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vgh
m
Віталій
Школа вже відправила пакет документів для реєстраціі на ЗНО учня 11 класу. Чи можна самостійно змінити реестраційну картку?. Це можна зробить в особистом кабінеті?
vgh
Для Віталій: m
Коментувати
Віра
Добрий день! Я зареєструвалася на здачу ЗНО. Тепер мені потрібно заповнити заяву та копії документів відправити за вказаною в заяві адресою. Це потрібно встигнути до кінця лютого?
Влад
Для Віра: до 9 березня, краще раніше, ніж чекати останнього дня
Коментувати
Віра
Добрий день! Якщо я не здала біолгію минулого року, чи можу я в цьому році пройти ЗНО тільки з біології? і чи потрібно мені для цього звертатися в школу, чи можно самостійно зареєструватися на сайті?
Влад
Для Віра: можна, самостійно реєструєтеся як випускник минулих років
Коментувати
Маряна Горюк-Гуменна
Доброго дня! Чи можна прийти на здачу зно якщо змінено фамілію дитини і є документи що це підтверджують?
Наталія
Доброго дня. Чи може випускник 2021 року здати ще раз предмети для вступу цього року, та подавати предмети з сертифікатів там де кращий бал 2021 та 2022 років?
Влад
Для Наталія: може
Коментувати
Надія
Чи потрібно студенту коледжу після 2 курсу и, що завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 20220р.,здавати ЗНО з отриманням 200 балів, чи достатньо скласти ДПА і отримати за шкалою 12 балів
Влад
Для Надія: якщо не планує вступати вище, то може скласти лише ДПА, але не бачу сенсу йти на дпа і не перевести бали в 200 бальну систему ЗНО
Коментувати
Ліна
Якщо мені потрібно скласти ЗНО і потрібний сертифікат з математики . А в школі математика рівень стандарту. То мені потрібно обирати на реєстрацію оівень стандарту математику чи профіль, щоб і ДПА І сертифікат були? Підкажіть
Влад
Для Ліна: якщо Ви вивчали стандарт, то профіль Ви обрати ніяк не можете. Ставите галочку на ДПА стандарт і галочку отримати результат в 200 бальній системі
Коментувати
Анна
от мені цікаво , чи могли би ті люди які це придумали скласти зно???я випускник минулих років, в 2007 закінчила коледж, молодший спеціаліст, і зараз маю скласти ЗНО з тем які вивчалися в 6 класі , це смішно ! маю витратити багато часу і грошей на репетиторів !!!!
Галина
Для Анна: Ви цілком можете скласти ЗНО без репетиторів. Просто спробуйте пройти он-лайн ЗНО на цьому сайті. Там не такі вже складні завдання, аби людина, яка має хоч якісь мізки, досвід, знання, не пройшла принаймні на прохідний бал. А більшого від Вас ніхто і не вимагає.
Юрій
Для Анна: а как Вы собираетесь учиться в ВУЗе?
Наталія
Для Анна: я закінчила школу в 1997 році, пройшла онлайн ЗНО на 140 160 балів без жодної підготовки, треба геть неуком бути, щоб його не скласти на 100 балів
Коментувати
Гудименко
Добре що є Зно, але навіщо Мон руйнує внутріуніверситетську автономію, постійно втручаючись у життя вузів- бере насебе іспити навступ в магістратуру. Спеціальності різні, особливостей море , а чиновники поставили головним іспитом- англійську, притом не спеціальну, а всім однакову , на рівні класичноі філологіі. Або ввели Єдиний іспит із спеціальності. Це ж неможливо бути об’єктивним. Де б я небув( Мексика, Польща, Куба, Німеччина) такого не чув і не бачив. А навіщо це ? Щоб штучно не допустити в украінські вузи молодь. Стимулювати виізд за межі краіни! Хіба з цим можна миритися?
Галина
Для Гудименко: Можна пояснити як людей, які не можуть вивчити мову хоча б на елементарному рівні (а ЄВІ не ЗНО), можна стимулювати введенням ЄВІ виїздити в країну з іншою мовою?
Дур ман
Для Гудименко: Бутафория равенства зно чисто бизнес для тренировки отупления и чтобы меньше воровали на местах. Не зря во всех престижных школах ограничено время на гаджеты и нет закрытого тестирования с вариантами. Для Галина: Первое, перспективы, а второе - далеко не всякий носитель языка может сдать специализированные тесты даже среднего уровня, а ещё стресс. И третье, мотивация.
Галина
Для Дур ман: 1. які спеціалізовані? на ЄВІ здають єдині тести для всіх. ніякої спеціалізації там немає. 2. Якщо є перспективи за кордоном, то хіба не слід спершу вивчити їх мову?
Коментувати
Оксана
Добрий вечір! Чи може випускник 2021 року здати ще один предмет для вступу цього року, та подавати предмети з сертифікатів 2021 та 2022 років?
Анна
Для Оксана: да, 100%
Коментувати
Юліана
Історія та інозена на вибір 4 предметом! Невірна інформація Невірна інформаціяНевірна інформаціяНевірна інформація
Illya Olefir
Для Юліана: Усе правильно. Уважніше прочитайте інформацію.
Старий
Інформація не може бути вірною чи неаірною!Інформація може бути і є правильною. Якщо третій предмет історія, то четвертий - може бути англійська. І навпаки.
Коментувати