До проекту закону Про середню освіту подано 200 правок

Парламентський комітет розпочав роботу з підготовки проекту закону до другого читання

До проекту закону Про середню освіту подано 200 правок

Парламентський комітет з питань науки і освіти розпочав роботу з підготовки проекту закону «Про повну загальну середню освіту» до другого читання.

До складу робочої групи увійшли народні депутати України, представники Центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Аналітичного центру Асоціації міст України, Асоціації керівників шкіл України, Профспілки працівників освіти і науки України, громадських організацій, роботодавців, експерти з освітніх питань.

За інформацією профільного комітету, на цей час вже надійшло понад 200 правок і зауважень до законопроекту від органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, наукових установ та громадських освітянських організацій тощо.

Як відомо, Верховна Рада 30 травня прийняла за основу проект закону «Про повну загальну середню освіту». За відповідне рішення проголосувало 229 парламентарів.

презентація законопроекту

Освіта.ua
10.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олена
а вчителів пенсіонерів, особливо в кого зашкалює маразм, такі є в освіті (обідити нікого не хочу), лишити права викладати. молодим та середнього віку вчителям не пробитися до читання годин за фахом. випадків багато, хвала , звичайно, таким вчителям - пенсіонерам, вони працювали, ЗАРОБИЛИ вже собі пенсію, але пора і честь знати.
Sabrina
Для олена: по какой шкале мадам предлагает измерять уровень маразма? Сами такой будете через какое-то время. А давайте всех учителей-пенсионеров лишим права преподавать. Чего там мелочиться, маразм измерять... И посмотрим на школы... А давайте!
все буде добре
Заробили пенсію, хай ідуть, маразматиків і справді багато! Особливо треба звільнити директорів-узурпаторів!1
Коментувати
Андрій Анатолійович
Середня освіта це дуже правильна річь бо школа не дає того чого потрібно давати - впевненість у завтрошньому дні. Людина яка замість протирання штанів вибрала свій власний напрямок та професію у свої 15- 18 років вже буде на дві голови вище та успішніша ніж та яка після щколи пішла до університету і на другому курсі зрозуміла, що її вибір - навчання у університеті це не вірний вибір. І людина піля одного вишу йде до другого і так "болтається все життя". А освіта у коледжі вона дає інше якісне розуміння власного вибору. Людина у 20 років вже може працювати за фахом.