Молоді вчителі матимуть наставників, які отримають доплату

Законопроект про середню освіту містить норму про впровадження в школах педагогічної інтернатури

Молоді вчителі матимуть наставників, які отримають доплату

Законопроект «Про повну загальну середню освіту» містить норму про впровадження в українських школах педагогічної інтернатури.

Зокрема, під час першого року роботи молодого вчителя в школі, його діяльність супроводжуватиметься підтримкою наставника.

У Міністерстві освіти зазначають, що наставник буде зобов’язаний надавати консультацію молодому вчителю та допомагати йому стати успішним.

Разом з тим, планується, що робота наставника оплачуватиметься додатково. Планується, що він отримуватиме 20% надбавку.

Як відомо, профільний парламентський комітет з питань науки і освіти 29 травня рекомендував прийняти проект закону «Про повну загальну середню освіту» за основу в першому читанні.

Презентація законопроекту

Освіта.ua
29.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Когда я пришёл на преподавать за мной тоже закрепили наставника, который должен бы был мне помогать. На деле же... этот человек (она же глава методической комиссии) за 3 года ничего не помог, а наоборот бегала ко мне за помощью с моей стороны, ибо этот педагог высших категорий толком не умеет работать на ПК. В дальнейшем я развивался самостоятельно и начал принимать участие в научных форумах и конференциях, но это всё я делал сам. Я уверен, что будут тысячи случаев, когда некомпетентные люди будут формально закреплены и просто получать эти 20%. Лучше эту доплату молодым учителям отдайте.
наталья
А я стількі років - практично кожен рік виконувала наставництво безоплатно !Пішла на пенсію -і на тобі ,буде оплачиватися.