Гройсман: децентралізація дала імпульс розвитку шкіл

За словами прем'єра, процеси децентралізації дозволили відновити освітню інфраструктуру

Гройсман: децентралізація дала імпульс розвитку шкіл

Можливості децентралізації і передача на місця значних фінансових ресурсів дозволили органам місцевого управління приділити увагу розвитку дошкільної та шкільної освіти. Про це під час зборів Асоціації об’єднаних територіальних громад заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, процеси децентралізації також дозволили відновити та побудувати освітню інфраструктуру, а також суттєво скоротити черги до дитячих садків.

«Три роки тому в черзі до дитячих садочків стояли близько 96 тисяч дітей. За три роки ми скоротили цю чергу до 33 тисяч. Минулого року ми передали на розвиток регіонів 37 млрд грн. У цьому році – буде близько 50 млрд. Це гроші, в тому числі, і на Нову українську школу», - наголосив Гройсман.

Освіта.ua
22.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
Тьфу! Очередь вы сократили.... Вы население сократили! У нас с 90-х годов половина садиков ушла на за ненадобностью на всякие офисы
Саньок
Ваша децентрализация - фикция. Местные чинуши умудряются не платить учителям даже то, на что есть субвенция. Собрали директоров и в приказном порядке срезали престижность до 5%. Не всем. Директорам и завучам - платят полностью, чтобы остальных гнобили. Даешь реформы!
Ульяна
Для Саньок: Уявіть собі, що не всім і заступникам директора усе виплачують повністю. Багатьох гноблять так само, як і інших. Ще й на горіхи отримують за всіх, і з кишеньки своєї змушені витягати на різні "потреби", бо ж - "адміністрація".
Саньок
А Вас что силой держат на должности? Поучитесь жить у нашей администрации. На все сбрасываются учителя.Не сдал - враг. Сдал - все равно враг.Поборы бесконечные. А если комиссия или начальство пожаловало...
Коментувати
Ed-Wault
Ахаха, мы сделать ничего не смогли, пусть делают другие. А детей меньше стало, потому что 5 лет в стране люди не могут думать о семье, а думают как выжить. Ну, или просто едут нафиг