Перелік освітніх програм НУШ з української мови для нацменшин (1–4 класи)

Чинні типові навчальні програми Нової української школи (НУШ) з української мови для 1–4 класів з навчанням мовами нацменшин

Перелік освітніх програм НУШ з української мови для нацменшин (1–4 класи)

Пропонуємо вашій увазі чинні типові навчальні програми з української мови для 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, затверджені наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року.

Типові навчальні програми з української мови укладені відповідно до Закону України «Про освіту» та Державного стандарту початкової освіти.

У програмах визначено мету, завдання, принципи та зміст навчання, зумовлені особливостями вивчення української мови учнями, для яких вона не є рідною, та  вимоги до конкретних очікуваних результатів на кінець кожного навчального року.

Кожна програма передбачає реалізацію змістових ліній «Взаємодіємо усно», «Читаємо», «Взаємодіємо письмово»  (аудіювання, говоріння, читання, письмо), «Досліджуємо медіа», «Досліджуємо мовні явища» (знання з лексики, граматики, фонетики, орфографії).

У програмах також передбачено розвиток загальнонавчальних навичок, умінь знаходити ефективні стратегії для вирішення комунікативних завдань; застосування набутих знань, формування навичок об’єктивно оцінювати свої або чужі навчальні досягнення; формування елементарних навичок роботи щодо виправлення власних помилок та недоліків у самостійній роботі на уроці та вдома.

Також у типових навчальних програмах визначено загальний обсяг навчального навантаження й описано зміст навчання для кожної змістової лінії.

Типові навчальні програми з української мови для 1–4 класів з навчанням мовами нацменшин:

Освіта.ua
20.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів