НУШ: УКРАЇНСЬКА МОВА. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти з румунською мовою навчання (1-2 клас)

Нова українська школа. Типова освітня програма з української мови для закладів загальної середньої освіти з румунською мовою навчання (1-2 клас), затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року

Програма з української мови розроблена для учнів 1-2 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою згідно з Державним стандартом початкової освіти.

Створення нової програми з української мови для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою визначає коло основних знань, умінь, навичок, цінностей з предмета «українська мова», вимоги до результатів навчання.

Мета навчальної програми з української мови – розвиток здатності молодших школярів спілкуватися українською мовою для духовного, культурного самовияву, послуговуватися нею в особистому і суспільному житті, у міжкультурному діалозі, бачити її передумовою життєвого успіху; плекання в учнів здатності спілкуватися українською мовою (для яких вона не є рідною), повага до культурних надбань України.

У програмі визначено завдання, методи навчання української мови учнів закладів загальної середньої освіти із навчанням румунською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів