НУШ: Українська мова. Типова освітня програма для шкіл з навчанням молдовською мовою (1–4 класи)

Нова українська школа. Типова освітня програма з української мови для закладів загальної середньої освіти з молдовською мовою навчання (1–4 класи), затверджена наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року

НУШ: Українська мова. Типова освітня програма для шкіл з навчанням молдовською мовою (1–4 класи)

Програма з української мови розроблена для учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою згідно з Державним стандартом початкової освіти.

Створення нової програми з української мови для 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою визначає коло основних знань, умінь, навичок, цінностей з предмета «українська мова», вимоги до результатів навчання.

Мета навчальної програми з української мови – розвиток здатності молодших школярів спілкуватися українською мовою для духовного, культурного самовияву, послуговуватися нею в особистому і суспільному житті, у міжкультурному діалозі, бачити її передумовою життєвого успіху; плекання в учнів здатності спілкуватися українською мовою (для яких вона не є рідною), повага до культурних надбань України.

У програмі визначено завдання, методи навчання української мови учнів закладів загальної середньої освіти із навчанням молдовською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 1–2 КЛАСІВ 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 3–4 КЛАСІВ 

Програма затверджена наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів