НУШ: ВІРМЕНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти

Нова українська школа. Типова освітня програма з вірменської мови та читання для закладів загальної середньої освіти, затверджена наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року.

НУШ: ВІРМЕНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти

Програму інтегрованого курсу з вірменської мови та читання для закладів загальної середньої освіти розроблено відповідно до Закону України «Про освіту» (2017 р.), вимог Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 87, а також з урахуванням мети навчання з мовної освіти в початковій школі, концептуальних підходів до процесів оновлення змісту освіти нової української школи, які ґрунтуються на «Рекомендаціях Європейського Парламенту та Ради Європи щодо формування ключових компетентностей освіти впродовж життя», потреб молодших школярів у вивченні рідної мови.

При укладенні програми враховано принципи дитиноцентрованості, природовідповідності, науковості, послідовності, доступності, випередженого розвитку усного мовлення по відношенню до писемного. Реалізація змісту навчального матеріалу потребує практичної спрямованості процесу навчання, взаємозв’язаного формування ключових і предметних компетентностей, творчого підходу вчителя до викладання навчального предмета, а також орієнтації на інтереси та інтелектуальні й фізичні можливості учня.

Програма скерована на формування особистості молодших школярів і спирається на загальнолюдські, національно-культурні та державні цінності, може бути використана також для викладання вірменської мови у культурно-освітніх центрах, недільних, одноденних школах, школах вихідного дня при вірменських культурно-національних громадах.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 1–2 КЛАСІВ

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 3–4 КЛАСІВ

Програма затверджена наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року.

Освіта.ua
02.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів