Пацкан: більшість меблів, закуплених для НУШ, - неякісні

Переважна більшість закуплених для початкових класів шкільних меблів не відповідають нормам та стандартам

Пацкан: більшість меблів, закуплених для НУШ, - неякісні

Переважна більшість закуплених для початкових класів шкільних меблів та навчальних матеріалів у рамках впровадження Нової української школи не відповідають нормам та стандартам якості. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан за результатами проведення аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Голова Рахункової палати зазначив, що упродовж 2018 року – 9 місяців 2019 року на впровадження реформи відкрито асигнувань майже на 2 млрд 300 млн грн. З них використано менше 2 млрд грн.

«Майже 400 млн грн станом на 1 жовтня 2019 року невикористано. А близько 60 млн грн на кінець 2018 року повернуто до державного бюджету. Тобто грошей виділяється чимало, а використовуються вони неефективно», – наголосив Валерій Пацкан.

Він зауважив, що концепція Нової української школи передбачає впровадження сучасних підходів до навчального процесу та створення для дітей комфортних умов для навчання та відпочинку.

«А що ми виявили? Переважна більшість закуплених для початкових класів шкільних меблів та навчальних матеріалів – не відповідають нормам та стандартам якості. Тобто наших дітей змушують користуватися неякісними меблями. Це виявлено на більшості з перевірених об’єктів – на понад 70%», – підкреслив Голова Рахункової палати.

Освіта.ua
04.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Цена- наше все
Так все закупались через тендеры, а основным критерием оценки есть не качество и соответствие стандартам, а цена! Вот и все "дешёвая рыбка - поганая юшка"
А де гроші?
Згідно з інформацією, наданою Міністерством юстиції у відповідь на депутатський запит, зарплата заступника міністра юстиції Банчука О.А. становить 263631, 88 грн, Василика В.В. - 130084,15 грн, заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Гайченко А.В - 244230,16 грн, заступник міністра юстиції Коломієць В.Р. - 259965,94 грн, заступник міністра юстиції уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ліщини І. Ю. - 288601, 49 грн, заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Онищук О.М. - 260317, 24 грн.
ммм
А коли батьки закупляли, їхні меблі які? хужі чи кращі? .
Василь  Шминдрук
Можна подумати, що НУШ є вдалою затією. З нашим то управлінським менеджментом. Але звітувати за результат, через десять років, буде нікому. До того часу східне прислів’я вступить у дію: або султан помре, або ішак здохне.
ммм
Для Василь Шминдрук: таким як ти ніколи не вгодиш.
Коментувати