«Ми підприємливі»: 7-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 7-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Ми підприємливі»

«Ми підприємливі»: 7-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 7-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Ми підприємливі»

З якого магазину: міркуємо логічно. Завдання спрямоване на формування та розвиток логічного і творчого мислення, розширення словникового запасу. Завдання сприятиме формуванню мисленнєвих операцій аналізу, зіставлення, узагальнення.

Малюємо почуте: розвиваємо пам'ять. Завдання спрямоване на розвиток слухової пам’яті, учить розуміти сприйняте на слух мовлення. Дитині пропонується послухати текст, який читає дорослий, і намалювати перелік продуктів, що в ньому згадуються.

Створюємо комікси. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить два малюнки, на яких зображено початок та завершення історії про хлопчика, що випадково знайшов гроші. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 2 малюнки, а потім розмалювати їх.

Учимось рахувати гроші № 1. Це завдання допоможе дитині в ігровій і наочній формі покращити та закріпити математичні навички додавання й порівняння величин і чисел. Оскільки у завданні пропонується підрахувати гроші, дитина матиме можливість переконатись у практичному значенні й користі вміння виконувати арифметичні дії.

Учимось рахувати гроші № 2. Це завдання пропонує порахувати гроші, які є в кожного з чотирьох намальованих дітей, і визначити, хто з них має більше (можна порівнювати хлопчиків, дівчат або ж усіх чотирьох дітей). Потім розмалювати того з дітей, у кого грошей більше.

Учимось рахувати гроші № 3. Це завдання допоможе дитині в ігровій і наочній формі покращити та закріпити математичні навички додавання й порівняння величин і чисел. Оскільки у завданні пропонується підрахувати гроші, дитина матиме можливість переконатись у практичному значенні й користі вміння виконувати арифметичні дії.

Учимось рахувати гроші № 5. Це завдання пропонує порахувати зображені гроші, вирізати різні суми, що розташовані внизу сторінки, та приклеїти кожну з них до відповідної кількості грошей. Виконання завдання тренуватиме увагу й зорову пам’ять.

Учимось рахувати гроші № 6. За умовами завдання, дитині треба порахувати зображені гроші, вирізати різні суми, що розташовані внизу сторінки, та приклеїти кожну з них до відповідної кількості грошей. Виконання завдання тренуватиме увагу й зорову пам’ять.

Учимось рахувати гроші № 9. Це завдання допоможе дитині в ігровій і наочній формі покращити та закріпити математичні навички додавання й порівняння величин і чисел. За умовами завдання, дитині треба порахувати гроші та вказати, хто з дітей зможе придбати кожну з чотирьох іграшок.

Учимось рахувати гроші № 10. Це завдання допоможе дитині в ігровій і наочній формі покращити та закріпити математичні навички додавання й порівняння величин і чисел. За умовами завдання, дитині треба порахувати гроші та вказати, хто з дітей зможе придбати кожну з чотирьох іграшок.

Написання цифри «5». Це завдання - перший крок до вивчення написання цифри «5» та рахунку. Завдання також сприяє здобуттю навичок дрібної моторики. У завданні дитина кілька разів з’єднує пунктирні лінії для написання цифри «5», а потім самостійно пише її.

Знайди доданки цифри «5». Це завдання створено таким чином, аби воно надавало дитині можливість вдумливо й зосереджено тренувати не лише навички розв’язання математичних прикладів на додавання, а й розвивало логічне мислення. У завданні математичні приклади подані без доданків, які необхідно підібрати, виходячи із того, що їх сума має складати «5.

Розмальовка «Числа довкола нас»: словосполучення з «5». Це завдання допоможе дитині запам’ятати число «5» й відповідну цифру. Дитині пропонується прочитати зразок, поміркувати, в яких ще словосполученнях згадується вказана цифра, і написати свої варіанти на сторінці. Саму цифру потрібно розмалювати.

Зрівняй ваги: додавання та віднімання. Цей комплект завдань надає дитині чудову можливість практикувати навички додавання та віднімання у цікавій та незвичній формі. У завданнях комплекту дитині необхідно проаналізувати кожен приклад на додавання або віднімання та знайти відсутні числа серед запропонованих.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
16.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів