27 травня випускники шкіл складуть іспит з української мови

У понеділок учні 11-х класів проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) з української мови. Текст переказу буде оголошено о 9.00 годині через Інтернет

27 травня випускники шкіл складуть іспит з української мови

27 червня в українських школах буде проведено перший іспит випускників шкіл з української мови.

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів. Цього року варіант переказу буде обраний з 60 текстів, що запропоновані у Збірнику переказів для державної підсумкової атестації з української мови.

Тексти переказів збірника відповідають навчально-методичним вимогам до докладного переказу, що  дає змогу перевірити формування в учнів комунікативних умінь та орфографічних і пунктуаційних навичок.

На виконання завдання державної підсумкової атестації з української мови в 11 класі відводиться 90 хвилин, протягом яких учні мають докладно відтворити первинний текст запропонованого переказу з урахуванням його смислової і структурної цілісності (без додаткового творчого завдання).

Пряма трансляція оголошення завдання буде здійснюватися о 9.00 годині через мережу Інтернет. Після завершення оголошення номер тексту переказу, його назва та сторінка будуть розміщені на сайті Міністерства освіти і науки.

Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала атестата.

Окрім переказу з української мови випускники шкіл упродовж наступного тижня складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.

Вручення атестатів та святкування випускних вечорів у більшості регіонів відбудеться у суботу 1 червня.

Ті випускники українських шкіл, які вирішили стати студентами вищих навчальних закладів складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Цього року тестування розпочнеться 3 червня. Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів України.

Для самостійної підготовки також дивиться:

Освіта.ua бажає успіхів цьогорічним випускникам українських шкіл.

Більше про проведення державної підсумкової атестації >>>

Освіта.ua
26.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tanja
Такого варіанту переказу ще не було за всю, мабуть, історію української освіти. Пряма трансляція онлайн відбулася тоді, коли вже всі мало не подавилися на телефонах, тобто, через 20 хвилин. За товариша Сталіна такого міністра одразу б розстріляли. А цей... ще живе. Страмовище!!! Беремося щось удосконалювати через... А ще в Європу хочемо. Зняти Табачника з посади давно б пора!
Ольга
Ну, что???!!! Не понос, так золотуха! Опять облажались? Где обещанная трансляция? Позор! Мурыжите детей, педагогов... Доколе???
Bond
Міністр прочистив ніс та поганяв хуторян по студії. Це все, що потрапило в так звану Інтернет-трансляцію від Табачника. Сором такому міністру!
Лена
Яка освіта в Україні, така й трансляція.
sergey
KLAS
влад
точно?
на
це точно
12
точно 52
fazotron
Для 12: МОНовский сайт на пару сек запрацював, хоч номер та сторінку глянули )
Коментувати
fazotron
номер 52
sama soboy
Хто знає номер????????
fazotron
так коли й де буде завдання ? Сервер щоденника впав і не піднімається =)
табачник
И что делать?
Читач
Ще не розпочалась Інтернет-трансляція, а сервер МОНУ впав...
Bodya
Як можна дізнатись який буде білет в неті...?? ще десь вночі...я чув що якось можна ,на якомсь сайті...
ната
де в інтернеті шукати оголошення тексту завдання? Підкажіть, будь ласка!
Влад
Для ната: на сайті Міністерства освіти ніби буде
Коментувати