В українських школах завершено навчальний рік

Для 4 млн 222 тисяч учнів загальноосвітніх навчальних закладів країни пролунав останній дзвоник. Дев’ятикласники та одинадцятикласники з наступного тижня складатимуть випускні іспити

В українських школах завершено навчальний рік

У школах завершено навчальний рік. Цього навчального року останній дзвоник пролунав для 4 млн 222 тисяч школярів, зокрема, понад 280 тисяч випускників 11-х класів.

З понеділка учні у 5-8 і 10 класів зможуть відвідати навчальні екскурсії та навчальну практику.

Також упродовж наступного тижня випускники 11-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію (ДПА), що традиційно відбуватиметься з трьох навчальних предметів. Перший шкільний іспит випускники складатимуть з української мови, який буде проведений у формі переказу. Завдання з переказу буде оголошено у понеділок 27 травня о 9.00 годині через мережу Інтернет.

Державна підсумкова атестація дев’ятикласників триватиме впродовж двох наступних тижнів, за цей час учні складуть іспити з п’яти навчальних предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Обов’язковий іспит з української мови буде проведений у формі диктанту у п’ятницю 31 травня.

Вручення атестатів та святкування випускних вечорів у більшості регіонів відбудеться 1 червня. Дев'ятикласники отримають документи про освіту 12 червня.

Ті випускники українських шкіл, які вирішили стати студентами вищих навчальних закладів складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року тестування розпочнеться 3 червня. Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів України.

Освіта.ua
24.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів