Оклади освітян не нижчі прожиткового мінімуму, - Міносвіти

У Міносвіти заявляють, що поділяють стурбованість профспілкових організацій щодо розміру оплати праці працівників галузі у поточному році

Оклади освітян не нижчі прожиткового мінімуму, - Міносвіти

Про це йдеться у повідомлені Міністерства освіти щодо рівня оплати праці педагогів у 2013 році.

"Міністерство освіти і науки України цілком поділяє стурбованість профспілкових організацій щодо розміру оплати праці працівників галузі у поточному році", - заявили в Міносвіти.

У відомстві переконують, що вже неодноразово направляли листи, у яких порушувалося зазначене питання і перед Кабінетом Міністрів України, й перед Мінсоцполітики.

"Беручи до уваги те, що на сьогодні рішення стосовно підвищення у поточному році розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду ще не прийняте, Мінсоцполітики повідомило, що посадові оклади працівників встановлюються у розмірах, які діяли станом на 1 грудня 2012 року", - повідомили в профільному міністерстві.

"Тобто, на сьогодні жоден працівник галузі освіти не отримує посадовий оклад нижчий за прожитковий мінімум" , - йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

У Міносвіти також повідомили, що фахівцями Мінсоцполітики подано на розгляд Кабміну проект постанови, яким передбачалось встановлення посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС у розмірі 852 грн. та забезпечено диференціацію за тими розрядами ЄТС, за якими посадові оклади розраховані таким чином менше мінімальної заробітної плати.

Проектом також передбачається щокварталу розглядати результати виконання зведеного бюджету за попередній квартал та вносити пропозиції щодо підвищення заробітної плати у бюджетній сфері, зменшення грошового розриву між посадовим окладом працівника першого тарифного розряду ЄТС та мінімальною заробітною платою за наявності можливостей зведеного бюджету.

Освіта.ua
22.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий
Интересно, а сколько стоит обед Азарова? меньше прожиточного минимума?
Вчителька
"Тобто, на сьогодні жоден працівник галузі освіти не отримує посадовий оклад нижчий за прожитковий мінімум" , - йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки - есть перспектива ! Ура! Может, мы участвуем в эксперименте на выживание? Или перед правительством стоит задача "опустить учителя на недосягаемую (для депутатов) глубину?
оЛЕКСАНДР
О, господи! А що, ми ще можему й менше прожиткового мінімуму отримувати? Це що, вчитель повинен ходити на роботу за одні шкарпетки на пів року і труси?..А туалетниго паперу й мила нам купувати вже й не треба-харчування не передбачається!...Ви що, мало бабла накосили
Корупціонер
Оскільки тарифна сітка не затверджена ,то зараз у вчителів зменшується зарплата!У бухгалтерії кажуть,що в січні та лютому дали підвищену зарплату,а тарифної сітки не було,тому зараз відрахують
Олександр
Правильно, я вчитель і отримую посадовий оклад не нижче прожиткового мінімуму. Однак мушу за свою зарплату у 1500 гривень прогодувати і себе (працездатним продитковий мінімум - 1147 грн), дружину яка не працює і знаходиться у декретній відпустці без будь-якого доходу (прожитковий мінімум для неї - 894 грн.), і дитину 6 місяців з виплатами на неї 756 грн.(а прожитковий мінімум з 2013 року - 972 грн.).