Вчителям пропонують провести урок до Дня пам'яті жертв Голодомору

Фонд Шоа Університету Південної Каліфорнії пропонує українським вчителям мультимедійний ресурс з історії Голодомору в Україні

Вчителям пропонують провести урок до Дня пам'яті жертв Голодомору

З нагоди Національного Дня пам'яті жертв Голодомору, який буде вшановано 24 листопада 2012 року, Фонд Шоа Університету Південної Каліфорнії – Інститут візуальної історії та освіти пропонує українським вчителям провести урок з використанням відеосвідчень тих, хто пережив Голодомор, і методичних матеріалів посібника «Голодомор в Україні 1932-1933 років. Людський вимір трагедії».

Посібник упорядковано українським педагогом Олександром Войтенком та рецензовано провідними вченими Тімоті Снайдером і Станіславом Кульчицьким.

«Голодомор в Україні 1932-1933 років. Людський вимір трагедії» - мультимедійний ресурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з історії Голодомору в Україні. Він надає можливість одночасно розглянути історію Голоду в двох аспектах - загально-історичному та через історію пересічної людини.

Матеріали мультимедійного комплекту повністю представлені на сайті Фонду: відеосвідчення очевидців з архіву візуальної історії Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії, а також рекомендації щодо їхнього використання поряд з контекстною інформацією про Голодомор, план уроку, історичні документи, літературні твори та інші додаткові ресурси.

Запропоновані матеріали можуть бути використані на уроках історії України першої половини ХХ століття, спецкурсах з історії, спрямованих на вивчення тоталітаризму, диктаторських режимів ХХ століття, на додаткових міжпредметних заняттях з української літератури ХХ століття, а також на заняттях з правознавства, спрямованих на вивчення геноциду як юридичного поняття, суспільствознавства, етики, філософії тощо.

Посібник схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України (протокол №7 засідання комісії із суспільствознавчих дисциплін, секція «Історія» Науково-методичної Ради з питань освіти і науки України від 16.12.2009).

За додатковою інформацією можна звернутись до координатора Фонду в Україні Анни Ленчовськoї, lenchovska@gmail.com.

Освіта.ua
22.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!