Передплачуйте журнал "Відкритий урок" на 2013 рік

Триває передплатна кампанія на популярний освітянський журнал для вчителів - "Відкритий урок: розробки, технології, досвід"

Передплачуйте журнал "Відкритий урок" на 2013 рік

Професійний освітянський журнал "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" є популярним українським виданням для вчителів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, управлінців, методистів.

Журнал «Відкритий урок» – це журнал для вчителя – майстра своєї справи чи початківця, мешканця мегаполісу чи сільського регіону, філолога чи математика.

Провідна мета журналу, що виходить на теренах України вже 12 років, – інформаційна, професійна й особистісна підтримка кожного українського педагога як учителя, лідера та просто людини, яка небайдужа до сучасного та майбутнього української освіти.

Журнал віддає свої сторінки перевіреному практичному досвіду вчителів і колективів шкіл з усіх напрямів роботи навчального закладу.

Кожний освітянин – читач журналу, небайдужий до своєї професії, отримує своєчасні та необхідні ретельно перевірені матеріали щодо забезпечення своєї повсякденної професійної діяльності.

Оформити передплату на журнал "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" можна за "Каталогом видань України" у будь-якому поштовому відділенні України.

Передплатний індекс журналу залишається незмінним – 21853. Передплату можна оформити на термін від 1 до 12 місяців.

Вартість одного номера журналу у 2013 році становить 29,90 грн.

Нагадуємо, що автори-передплатники журналу мають право на публікацію власного досвіду в рамках проведення Форуму педагогічних ідей "УРОК".

Детальніше про передплату>>>

Освіта.ua
21.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів