У Міносвіти думатимуть, як заповнити вакансії в дитячих садках

У Міністерстві освіти відбулася нарада ректорів інститутів післядипломної педагогічної освіти, в ході якої також було обговорено проблему кадрового забезпечення у дошкільних навчальних закладах

У Міносвіти думатимуть, як заповнити вакансії в дитячих садках

За повідомленням прес-служби Міністерства освіти, під час наради заступник міністра Борис Жебровський окреслив проблему кадрового забезпечення у дошкільних навчальних закладах.

"Тут чимало вакансій. Проблема полягає у тому, щоб заохотити фахівців працювати педагогами саме у дошкільних закладах", - наголосив Жебровський.

Також на переконання чиновника окремого втручання міністерства потребує питання експериментальної діяльності у навчальних закладах, яка часто суперечить не тільки нормативній базі, а й здоровому глузду. Зокрема, на думку Жебровського, гострої критики заслуговують ті керівники шкіл, де діти в "підготовчих класах" по суті "сіли за парти".

"Потрібно негайно перевірити такі школи і повернути дітям дитинство. Викликає занепокоєння й те, що чимало вчителів перших класів свідомо йдуть на порушення – задають домашні завдання і виставляють оцінки", - зазначив заступник міністра.

Освіта.ua
07.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VV
Нашли с кем обсуждать эту проблему. Ректоров и всех работников этих структур давно не обходимо направить работать в садики, школы, а эти институты упразднить. От них никакого толку. Эти курсы пустой звук. Согласен эту проблему с детскими садами и со школами можно решить только достойной зарплатой.
TinaT
Проблему з вакансіями у ДНЗ вирішать достойні зарплати - і вся проблема! Інші заохочення - це все бузглузді потуги.... У групі, куди вожу свого сина, за рік! звільнилися 4 виховательки..., вони втомилися від злиднів, а робота з діточками, сучасними претензійними батьками - не мед!
иван
Маруся, долго смеялся!
Маруся
Позывные с Луны для жителей Земли. Вы когда эту дурь с 1 классами придумывали, как это все представляли, дорогие инопланетяне?
Олена
Для Маруся: 100%
Коментувати