16 жовтня відкриється Національна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

У вівторок в Києві розпочне роботу виставка-презентація, в ході якої буде представлено інноваційні досягнення вітчизняної освіти та освітні послуги національних навчальних закладів

16 жовтня відкриється Національна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті" має на меті продемонструвати досягнення вітчизняних навчальних закладів, тенденції розвитку освітньої сфери та можливості покращення якості освіти шляхом впровадження інноваційних технологій в освітнє середовище.

Виставка традиційно поєднає у собі презентації освітніх проектів українських регіонів, актуальні пропозиції навчальних закладів та стане професійною площадкою для якісного обміну досвідом між освітянами країни.

В освітньому форумі візьмуть участь близько ста університетів, академій і коледжів, представники яких ознайомлять випускників шкіл та майбутніх студентів із напрямами підготовки, програмами навчання, розкажуть про перспективи сучасних професій, особливості підготовчих курсів та умови вступу до своїх навчальних закладів у 2013 році.

Також у ході виставки освітяни з різних регіонів країни зможуть поспілкуватися та обмінятися власним досвідом реалізації освітніх проектів своїх навчальних закладів. З цією метою, впродовж трьох днів, відбудеться більше 120 тематичних семінарів, науково-практичних конференцій та "круглих" столів, участь у яких візьмуть фахівці з більш ніж 400 закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, закладів дошкільної та позашкільної освіти.

Ті студенти та абітурієнти, які у майбутньому планують взяти участь у освітніх та академічних програмах за кордоном, зможуть поспілкуватися з представниками навчальних закладів та представництв зі Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії та Італії, які розкажуть про особливості та тенденції європейської освіти.

Також під час виставки буде представлений блок виробників та дистриб’юторів навчального обладнання, які на своїх стендах представлять електронні та технічні новинки освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх упровадження в навчальний процес.

Програмою виставки передбачено нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій та нагородження лідерів національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України.

Дирекція виставки запрошує керівників та працівників навчальних закладів, освітніх установ, працівників органів управління освітою, учнів та їх батьків відвідати виставку.

IV Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті" відбудеться 16-18 жовтня у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" за адресою: вул. Салютна, 2 Б, м. Київ, павільйон № 2, вхід Е.

Час роботи виставки: 16-17 жовтня – 10.00 – 18.00; 18 жовтня - 10.00 – 16.00.

З детальною програмою роботи освітньої виставки-презентації можна ознайомитися на офіційному сайті організаторів.

Оргкомітет виставки: (044) 498-42-04, 498-42-05, 067 656-51-89.

Церемонія відкриття виставки відбудеться за участі міністра освіти Д. Табачника.

Освіта.ua
13.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів