Безоплатними відпустками вчителів зайнялася Держфінінспекція

У Державній фінінспекції обіцяють, що відтепер реагуватимуть на випадки несвоєчасної виплати зарплати та надбавок освітянам, а також на факти відправлення їх у "добровільні" відпустки

Безоплатними відпустками вчителів зайнялася Держфінінспекція

У прес-службі Державної фінансової інспекції України повідомили, що установа бере під особистий контроль випадки порушень законодавства про оплату праці у сфері освіти. Зокрема, перевірятимуться випадки несвоєчасної виплати заробітної плати, надбавок педагогічним працівникам, а також фактів відправлення їх у відпустки без збереження заробітної плати з ініціативи адміністрації навчальних закладів.

Рішення про взяття на контроль даного питання ухвалене на виконання доручення прем'єра, що було дано ще під час засідання уряду 5 вересня. В інспекції повідомили, що для виконання завдання прем’єра задіяні усі територіальні органи Держфінінспекції України.

Також в установі обіцяють, що у разі наявності відповідної інформації на офіційних веб-порталах, сайтах, а також у ЗМІ і зверненнях громадян, Державна фінансова інспекція вживатиме негайних заходів реагування шляхом проведення перевірок.

Про факти порушень Державна фінансова інспекція України просить повідомляти за телефоном довіри: (044) 425-38-18.

Як відомо, 5 вересня, під час засідання уряду Азаров обурився випадками економії коштів на вчителях. Він повідомив, що отримав повідомлення про те, що в окремих регіонах вчителям не виплачують винагородження за перевірку зошитів, завідування кабінетами, 20-відсоткову надбавку. "Скаржаться педагоги також, що їх змушують кілька днів на місяць брати відпустку за власний рахунок – нібито задля економії коштів", - повідомив Азаров.

"Я вимагаю від Міністра освіти і науки, молоді та спорту – під особисту відповідальність – разом з Міністром фінансів і головами місцевих державних адміністрацій принципово вивчити ці сигнали. Підключити до перевірки Державну фінансову інспекцію. І покласти край таким фактам, якщо вони підтвердяться", - заявив Азаров.

Освіта.ua
10.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Прокопенко Анна
Где же зарплата в 2500 гривен? Я уже устала объяснять родственникам, что получаю 1500 гривен, но мне никто не верит. А премия ко Дню учителя?
Serik
Плювали місцеві органи влади і на Азарова і на держфінінспекцію. Зокрема вчителів Лелюхівької ЗОШ Новосанжарського району Полтавської області примусили написати заяви на безоплатні відпустки на 5 днів з 25-го жовтня.
Учитель
Ждем "безотлагательных" мер: Харьков, Ленинский район. Вычеты из зарплат постоянны и уже за гранью - до 1000 гривен с носа. Может, разберетесь?) О том, что есть такое чудо, как премия ко Дню учителя мы давно забыли.
Маша
Для Учитель: Подтверждаю, в Московском районе тоже самое, Кернес просто охамел, скот. Писали на Фейсбук Азарову - бесполезно, повесили позначку: знаходиться на контролі. Как контролируют, мы с вами ощущаем своими карманами и кошельком.
Коментувати
Маша
Пиарятся перед выборами, весь год в упор не замечали, а тут за неделю до выборов "заинтересовались". ПР не вылазит из карманов бюджетников, и это несмотря на то, что выборы в основном на плечах учителей. Нагибают, издеваются и грабят, даже премию ко дню учителя прикарманили, даже газету свою паршивую выпускают за счет школ и детских садиков, ворюги. Люди, да прозрейте же вы, голосуйте за кого угодно, но только не за этих негодяев!
Олена
Що ви думвєте з цього приводу?
Учитель
Для Олена: А вы???
Коментувати
Лара
Ну что? Можно надеяться, что вернут две тысячи? Или снова "бла-бла".... Надежда корчится в муках, но умирать не хочет даже последней)