Зарплата вчителя 1 категорії наприкінці року складе майже 3 тисячі, - Азаров

Напередодні Дня вчителя Азаров заявив, що уряд постійно працює над покращенням престижності праці педагога, і надалі буде підвищувати доходи працівників освіти

Зарплата вчителя 1 категорії наприкінці року складе майже 3 тисячі, - Азаров

Під час засідання уряду прем’єр Микола Азаров зокрема зазначив: "День вчителя вже давно по-справжньому всенародне свято. Кожен з нас був учнем і у кожного залишився в пам'яті улюблений учитель і педагог, вдячність до якого ми зберігаємо в своїй душі".

За словами Азарова, сьогодні вчитель повинен бути не тільки професійно грамотним, володіти новітніми засобами та методиками навчання, а й усвідомлювати суть глибоких змін, які йдуть у суспільстві.

Азаров повідомив, що уряд постійно працює над покращенням престижності праці педагога, вирішенням тих актуальних питань, які б в повній мірі дозволили їм реалізувати свій викладацький та творчий потенціал.

"Серед них насамперед - це підвищення рівня оплати праці педагогів. Так, наприклад, середньомісячна заробітна плата вчителя 1 категорії із 2009 року вже зросла на 1 тисячу 200 грн. (майже в 1,7 раза). На кінець 2012 року вона складе майже 3 тис. грн., а до кінця наступного – наблизиться до 3,5 тис.", - повідомив Азаров, зазначивши, що і надалі уряд буде підвищувати доходи працівників освіти.

Він також зазначив, що до 1 вересня було збудовано і капітально відремонтовано більше 2,5 тис. приміщень шкіл.

"У цьому році вперше за всі роки незалежної України абсолютно всі першокласники вчасно отримали новенькі підручники. Надруковано та вчасно доставлено 63 назви підручників загальним накладом 4 млн. 345 тис. примірників. Вперше школи отримали 15 тис. комп’ютерів, а діти - шкільні автобуси, яких в цьому році закуплено рекордну кількість - майже тисячу автобусів. Це суттєві кроки", - заявив Азаров.

 

 

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
хочу ні вимагаю зарплату 6000 гривень вчора, а не колись, оздоровчі 4000, бо вважаю , що маючи стаж 30 років, вивчивши сотні дітей, я маю на це право!!!!!!!!!!!! Тому , що я більше приношу користі, ніж депутати!!!!
учитель
За що так ненавидить вчителів будь яка влада? як дати злиденному вчителеві знання зарозумілим багатим родинам, їх дітям, які і чути не хочуть вчителів злиднів?
Sergiy Yarmolenko
Подивившись цей відеоролик, мені щиро жаль стало тих міністрів, які сиділи на нараді. Як вони бідні стримуються, щоб не зареготати, слухаючи свого шефа. Я уявляю, як би мені було смішно, коли б мій директор так прикольно читав текст з папірчика.
Віталій
зарплату затримують ще після виборів.Премій-"0".Після нового року як зовсім сказились-колосальні затримки
Грейс
Чтобы получать 3 тыс., учителю необходимо работать на 1.5 ставки. А такая перегрузка не оставляет учителю достаточно времени на подготовки к урокам, на саморазвитие, на творческий поиск. При такой нагрузке качество преподавания снижается, занятия превращаються в бег по вертикали, а не в творческий процес.
nika
за що платити вчителеві у селі якщо там 3-5 учнів.а решта людей сидять без роботи і без зарплати.краще подумайте як дати людям на селі роботу
Светлана
Для nika: вот это правда, разгромили все села, ничего не осталось, люди просто без работы остались, не живут, а существуют
Коментувати
Учитель
Кто-то читает наши комментарии?Нет,а то !Уже бы пугали увольнением.Мы уже давно учиТЕЛЯ!
Учитель
Почему на Закарпатье выплатили всего лишь 50% премии ко дню учителя?
Учитель
Для Учитель: Ви щасливі люди!! Знаєте слово - премія!!! ( байдуже, що її 50% ) Там де я живу таке слово - дивна дивина - років зо 3-4 ніхто такого дива не бачив і не чув...У нас уже й не згадують і не питають, що то таке - премія ??? А ви ще памятаєте... Жити дійсно стало краще, та не всім...
Учитель
Для Учитель:Ви про це ще питаєте? Краще подякуйте!!! Це дуже добре! !! Ніхто б не проти такої премії!
Коментувати
Вчитель
Коли вчителі будуть відпочивати як депутати закордоном, як депутати ????????????????????7
директорка
Вони там поняття не мають, скільки вчитель заробляє. Їм то навіть не цікаво. Перед святом згадали. Противно вже на тих нахаб-українофобів дивитися і слухати їх тим більше. Щоб заробити 3 тисячі, то треба мати вищу категорію, звання, стаж понад 20 років, класне керівництво, за кабінет, за зошити і ще - то має бути не ставка, а півтори. Веселих свят!
345
А можете більш точніше вказати посилання на сйт щеденника, де хнаходиться програма тарифікації.
!!!?
Якщо Ваша школа приєднена до проекту "Щоденник" (Всеукраїнська шкільна освітня мережа), то у Вас має бути персональний код доступу до сайту. Авторизуйтесь і користуйтесь.)))
Коментувати
викладач
Черкаська обл. Сьогодні на нашу викладацьку до дня працівника освіти видали декілька пакетіків чаю і 50г розчинної кави. Святкуйте!!!
?!!!
От Азаров гуморист! На сайті http://shodennik.ua/ є програма "тарифікація", котра до копійки вирахує заробітну плату вчителя. Так от, вчитель І категорії з навчантаженням 18 годин (ставка) без доплат за зошити, класне керівництво та кабінет отримує аж 1602 грн (нараховують йому 1979 грн). "майже 3 тисячі" це певно коли нарахують 2001 грн (адже за 2 тисячі перевалить)(((
Арина Принцева
1) Пан Азаров не знає яким чином нараховується зарплатня вчителям, з чого вона складається, тому він не може знати, що вчителі, які мають одну категорію, часто отримують різну зарплатню. 2)Крім того, чиновники весь час плутають нараховані та отримані кошти, забуваючи про податки. На паперці моя зарплатня виглядає "прийнятно" - 2700 грн., але ж я отримую на руки близько 2200 !!!
учитель
Для Арина Принцева: путают они народ в другом:зарплата и ставка - не одно и тоже. сколько всего надо на себя навесить,чтобы заработать ваши 2700 при ставке 1590? а людям непосвященным сказали,что зарплата учителя 3000 грн.!
Коментувати
Алла
Кстати в Константиновке Донецкой области никто не видит никахих премий,не платят за кабинет, замены - бесплатные, если класс делится на группы, а ставку надо чуть ли не на коленях выпрашивать.
Алла
Бесит уже!!! Он что не знает окладов учителей? 1 категория-1590 гривен. Год назад было немногим меньше. Откуда повышение на 1200???
Информатик
Нам тоже не выплатили за сентябрь. Так ШО Всех с Пряником-праздником. ) Одесская обл.
Андрій Колбаса
Спробував би Азаров прожить на таку зарплату. А то в бідного грошей на хліб невистачає, доводитьсяя ікорку прямо на баличок намазувати.
вчителька
Шановні колеги! брехуни вони. Дай Боже, щоб вони жили на таку зарплату..... Нехай розкажуть скільки платять чиновникам, а то тільки чуємо вчителям, вчителям , вчителям. Що будемо робити з тими грошима..........
медуза
Для вчителька: Солити
Коментувати
англійська
Слухайте! Скільки можна над нами знущатися? Які 3000 грн(І кат.) до кінця року? Ви в тарифну сітку заглядали? ВІд 01.01. по 31.12.12 ставка збільшується для кожної категорії на 120-160грн, а помножити це на 3, то вийде не 1200, а max нехай 500грн. Ми то вчителі знаєму дійсну зарплату за наш нелегкий труд. Але навіщо ж на всю Україну таке брехати!!! Інші люди думають,що у нас "кури грошей не клюють". А якщо ви директор чи завуч, то напевне вже й міліонер. Так що, шановні колеги, ви ще такої зарплати не одержуєте і не одержаєте, а ціни на базарі вже з завтрішнього дня виростуть!!!
Освітянин
Для англійська: Ви подивіться, які всі сміливі та жваві у своєму праведному гніві!!! А коли був всеукраїнський з'їзд вчителів у Києві - усі мовчали!!! Все було добре?
Коментувати