Харківські учителі запевнили Азарова, що зарплата їм виплачується вчасно

Під час робочої поїздки на Харківщину прем’єр відвідав одну з харківських шкіл, яку проінспектував на готовність до опалювального сезону та поспілкувався з вчителями й учнями

Харківські учителі запевнили Азарова, що зарплата їм виплачується вчасно

За повідомленням прес-служби Кабміну, прем'єр-міністр Азаров вирішив не заплановано відвідати харківську спеціалізовану школу № 114.

"Зокрема, Микола Азаров поцікавився в учителів про те, чи вчасно їм виплачують зарплату та передбачені надбавки, кошти на оздоровлення та ін. Вчителі запевнили Главу Уряду, що зарплата їм виплачується вчасно, а також всі передбачені законодавством надбавки", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у ході засідання уряду 5 вересня Микола Азаров повідомив про отримання повідомлення з Харківської області на його сторінку у Facebook з приводу невиплати винагородження за перевірку зошитів, завідування кабінетами, 20-відсоткової надбавки, а також примусових відпусток за власний рахунок задля економії коштів.

У зв’язку з чим Азаров доручив "покласти край таким фактам" під особисту відповідальність Міністру освіти і науки, молоді та спорту разом з Міністром фінансів і головами місцевих державних адміністрацій.

Освіта.ua
06.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
О
У нас в школі з новітніх технологій - тільки саморобні дошки 50-х років і крейда, ні комп'ютерів, ні мультімедійних, ні пластикових дошок немає. Ремонт у класах - за батьківські кошти, зато зарплату отримуємо ( т-т-т) вчасно.
Эльза
Можно подумать, что учителям бы 114 школы дали бы правду сказать... Если бы они ее и сказали, то сегодня уже не работали бы...
Маша
Коллеги из 114 школы! Вам не стыдно? Вы просто поступили по свински! Вас даже не знаю, как нужно назвать! У нас в Московском районе практически со всх снято классное руководство, кабинет, у людей высчитали по 3-5 дней, и по всему городу так же, а вы пресмыкаетесь и молчите! Если у вас все в шоколаде, то и отвечали бы только за свою школу, а не расписывались за весь город! Люди пишут Азарову о безобразиях на Фейсбук, а вы так подло подставляете коллег. Подлые и бессовестные! Рабы!
Небайдужий
Для Маша: Зарплата фінансується з міського бюджету. Тому усі негаразди в усіх школах Харкова - однакові. Не може бути, щоб у 114-й все платили. а іншим - ні. Ну що тут поробиш, вчителі 114-ї дійсно - раби.
прохожий
А Вы, Маша, покажите пример у себя в Московском районе, как надо не пресмыкаться и не быть рабом! И пригласите к себе Азарова.
Маша
1) в 114 шклоу Азарова никто не приглашал, он туда сам пришел, пришел бы к нам, мы бы не промолчали. 2) в Московском районе идет массовое движение выхода людей из профсоюза с соответствующими пояснениями (читай выше), посмотрим за что мадам Мороз (пред рай. профк.)получает зарплату. 3) на Фейсбук написали именно учителя Московского района, задолбал беспредел 4) дискуссия окончена: живите как хотите, разделяйте, властвуйте, врите, переводите стрелки, переходите на личности - все равно вы рабы!
Коментувати