У 2010 році Міносвіти закупило непридатні для використання шкільні автобуси (відео)

Міністерство освіти закупило автобуси, які не відповідають стандартам ДСТУ, а один з них взагалі загорівся, коли в ньому були діти

У 2010 році Міносвіти закупило непридатні для використання шкільні автобуси (відео)

Про це йдеться в програмі Тендер NEWS каналу ТВі.

У 2010 році Міністерство освіти та науки оголосило тендер, в якому переміг Херсонський завод "Анто-рус". Інші заявки були відхилені. Серед них і на три мільйони дешевша пропозиція Бориспільського автозаводу.

Формальною причиною стало те, що в пакеті документів не вистачає довідки про несудимість представника заводу.

На автобуси Херсонського заводу "Анто-рус" було витрачено 33 мільйони бюджетних грошей, однак, як переконують автори програми, вони були виведені на підставні фірми.

"Буквально протягом декількох днів дилери Херсонського автозаводу переказують гроші на загальну суму 10 мільйонів гривень на рахунки шістьох підставних фірм. В актах виконаних робіт – плата за консультаційні послуги, обслуговування програмного забезпечення і так далі", - зазначає автор Наталія Седлецька.

Тендер став об'єктом перевірки КРУ і СБУ. Однак, коли інспектори КРУ приїхали в Іванків, щоб оглянути один з автобусів, куплений з переплатою, виявилося, що він згорів. При чому, зайнявся він безпосередньо під час перевезення школярів.

Також, за результатами випробувань встановлено, що відібраний зразок автобуса ХАЗ 3250.11-0000020 не відповідає вимогам ДСТУ UN/ECE R36-03:2005, а експлуатація транспортного засобу з виявленими порушеннями вимог ДСТУ може становити загрозу для життя та здоров’я пасажирів.

Водночас міністр освіти Дмитро Табачник заперечує, що 10 мільйонів пішли на конвертаційний центр. "Я знаю, ще це неправда. Це доведено перевірками ГПУ і КРУ", - заявив міністр.

Українська правда
28.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
училка
За "скорые" для сёл судить будут... А за автобусы???? А за ошибки в Букваре(!!!) для первого класса этого года издания? А за сборники для контрольных 2011 года? А за инклюзивное образование (по закону если есть в классе 1 такой ребёнок, то должны открывать класс не более чем с 20 учениками... нам этот "наказ" зачитали, но открывать сказали не будут, не финансируется; даже если, как у нас в классе 38 и из них 8(!!!) таких детей!!!!)???? А поступление этого года?
Андрей
Красавцы!