У Міносвіти не сертифікували зошити зі Сталіним та Леніним

Зошити із зображеннями Сталіна, Леніна й автомата Калашникова не мають відповідного свідоцтва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У Міносвіти не сертифікували зошити зі Сталіним та Леніним

"Зразки шкільних зошитів виробництва ТОВ "Полісвіт" у МОНмолодьспорту не розглядалися. А тому висновки та гучні заголовки, які занадто швидко з’явилися у ЗМІ, є неперевіреною інформацією, яка не відповідає дійсності", - наголошується у заяві Міністерства освіти.

За словами представників МОНмолодьспорту, у 2007 році було скасовано обов’язкову сертифікацію продукції шкільного асортименту, внаслідок чого на споживчому ринку з’явилася значна кількість несертифікованої продукції для дітей.

"МОНмолодьспорту не уповноважене здійснювати сертифікацію друкованої шкільної продукції в Україні. Вся продукція шкільного асортименту, що надається підприємствами-виробниками на розгляд до МОНмолодьспорту, підлягає лише підтвердженню її відповідності педагогічним вимогам, визначеним у 23 галузевих та одному державному стандартах, розроблених на кожний вид або групу засобів навчання", - говорять у відомстві.

Наразі міністерством направлено на погодження до органів державної влади пропозиції щодо включення продукції шкільного асортименту (у тому числі, зошитів шкільних) до переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні.

Нагадаємо, за даними українських ЗМІ, напередодні 1 вересня у книгарні в центрі Києва продаються зошити із зображеннями Сталіна, Леніна й автомата на тлі червоної радянської зірки з написом "Ничто так не успокаивает, как автомат Калашникова".

За словами працівника магазину "Читай-город", де продається таке шкільне приладдя, "всі зошити, які є у продажу, схвалені Міністерством освіти і були закуплені виключно для розширення асортименту".

У вихідних даних продукції вказано, що вона "виготовлена на замовлення і під контролем російського ТОВ "Альт" у видавництві ТОВ "Полісвіт" м. Дніпропетровськ".

Укрінформ
25.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
борщ
"виготовлена на замовлення і під контролем російського ТОВ "Альт" у видавництві ТОВ "Полісвіт" м. Дніпропетровськ" Здесь все сказано и понятно.
0987
Панова, зупиніться та зрозумійте, все це зроблена для збільшення продажів продукції ТОВ "Полісвіт". А ви готові роздерти один одному очі.
13/89
Краще б випустили із зображенням Степана Бандери, а ніж з вбивцями мільйонів людей
ак
Для 13/89: А он сотен тысяч. И в чём разница?
Коментувати
Кптфх
НУ и что тут такого?
уран
Для Кптфх: нічого такого, для тебе клоун і таке піде, напевно нюх втратив зовсім
Кптфх
Для уран: придурок слова подбирай. при чем тут "нюх втратив" или у тебя энурез обостряется при виде Сталина?
Коментувати
Alex
Эх.а заказать их можно себе?
lbom
Я б купил
Н.Крупская
Для lbom: Я бы тоже!Давненько такого не издавали.
Коментувати