Фінінспекція не знайшла порушень у закупівлі підручників по 647 грн

Порушень при проведенні процедури держзакупівель підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів не встановлено

Фінінспекція не знайшла порушень у закупівлі підручників по 647 грн

Про це повідомила Генеральна прокуратура України на запит Тиждень.ua.

Згідно з повідомленням, перевірку проводила Державна фінансова інспекція за дорученням Генпрокуратури від 30 березня цього року.

"Відповідно до інформації Державної фінансової інспекції в м.Києві від 19.07.2012 порушень при проведенні процедури закупівлі підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів не встановлено", - йдеться у відповіді Генпрокуратури.

Нагадаємо, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту 19 березня уклав низку угод на друк підручників для 1 класу на загальну суму 61,13 млн грн.

Найдорожчими виявились підручники української мови для шкіл з навчанням польською мовою – 647 грн за примірник. Іспанська мова для першокласників коштувала 518 грн/прим, українська мова для шкіл з молдавською мовою навчання – 497 грн/прим.

У Міністерстві освіти пояснили, що вартість підручника включає в себе технологічний процес його виготовлення (який має низку етапів) та складається не лише з витрат паперу, картону, плівки та поліграфічних витрат, а ще із редакційних та загальновидавничих (авторські гонорари, розроблення оригінал-макетів, художні та редакційні витрати). Крім цього, вказані витрати по кожному підручнику розподіляються на загальний наклад підручників.

Заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослав Серебрянський заявив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту заощадило на підручниках з української мови, оскільки у 2009-му аналогічні підручники коштували 847–870 грн.

Тиждень.ua
22.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
O
Дайте підручники для 1 класів!!!
Кптфх
Угу, конечно) 100 % денег заработали когда сайт создавали для поступления. Так как студенты много не попросят, а на залаганной дорогой платформе WINDOWS просто так сайт не ставят) так и здесь.