У Києві відбудеться презентація посібників для дітей з синдромом Дауна

1 жовтня цього року в Києві пройде брифінг, присвячений навчанню дітей з синдромом Дауна навичкам читання та мовлення

У Києві відбудеться презентація посібників для дітей з синдромом Дауна

Брифінг відбудеться в рамках Всеукраїнського семінару "Ефективні методи навчання мовленню та письму дітей з синдромом Дауна, включаючи використання програми "Дивись і вчись. Мова і читання".

Відповідно до офіційної статистики, в Україні щороку народжується понад 420 дітей з синдромом Дауна.

"Усі вони можуть стати повноцінними членами суспільства за наявності необхідної психолого-педагогічної та медичної підтримки", - вважають організатори програми - Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром".

Організація була заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - надання допомоги людям з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями, а також їхнім родинам у сфері освіти, медицини, їхня соціальна адаптація та реалізація права на повноцінне життя.

На даний час ВБО "Даун Синдром" об'єднує понад 520 сімей з усіх регіонів України. Програми Центру для сімей, в яких є діти з особливими освітніми потребами, безкоштовні.

У взаємодії з Міжнародним Фондом сприяння освіті людей із синдромом Дауна (Велика Британія) було розроблено та видано спеціальні посібники для навчання навичкам письма і мовлення дітей з синдромом Дауна.

Під час семінару педагоги та батьки дітей з синдромом Дауна отримають посібники, а також навчаться ними користуватися, щоб навчити своїх дітей мовленню та читанню.

Розробник програми Сью Баклі протягом дня ознайомить учасників семінару з необхідними освітніми методиками.

Брифінг відбудеться 1 жовтня 2011 року в актовому залі Гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова за адресою: вул. Тургенєвська 8\14. Початок заходу – о 12.00.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами (067) 931 38 85, (067) 465 54 26, або за email: markova@downsyndrome.org.ua, krasnenkova@downsyndrome.org.ua.

Освіта.ua
30.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів