Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки пройдуть у Києві

12-13 листопада 2011 року в Києві відбудуться Шості Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки "Учителю, надихни мене на творчість!"

Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки пройдуть у Києві

Два дні Читань мають стати для педагогічної спільноти черговим етапом осягнення та осмислення суті ідей гуманної педагогіки, щоб надихнути на творче втілення цих ідей у педагогічну практику.

Головне завдання Читань - обсудити питання, як стверджувати в житті Світлу творчість, як надихатися на несення Світла самим і надихати на це своїх учнів, як навчитися розпізнавати підміну справжніх цінностей фальшивими та знаходити в собі сили нести Світле натхнення в будь-яких обставинах життя.

Учасники Читань матимуть можливість осмислити такі поняття як: "Світла творчість", "натхнення на Світлу творчість" у житті вчителя, вихователя, батьків.

"У системі освіти для натхнення на творчість часто пропонується "все проникна темна пристрасть, зведена в святий закон капіталізму: конкуренція… Відбираються "кращі", "найталановитіші", "найрозумніші", "найсильніші". Вони потрібні капіталізму. Усякі конкуренції та змагання є потужною руйнівною  силою в освіті. Вони можуть свідчити лише  про одне – про підміну справжніх цінностей фальшивими", - стверджує автор теми Читань доктор психологічних наук Ш.О. Амонашвілі.

Захід пройде у форматі творчих лабораторій і майстер-класів. Керівники лабораторій запропонують низку проблем із освітньої практики для спільної роботи, результати якої потрібно буде представити наприкінці роботи лабораторії. Ідея творчих лабораторій – допомогти учасникам зрозуміти, в чому полягає Світла творчість учителя, де черпати натхнення і як надихати учнів.

На Читаннях буде представлено 10 майстер-класів, підготовлених педагогами.

Захід відбудеться 12-13 листопада 2011 р. в м. Києві, у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова за адресою: вул. Пирогова, 9 (ст. метро "Університет").

Заявку на участь у роботі Читань необхідно надіслати до 15 жовтня 2011 р. на e-mail: mlada@ukr.net.

Телефони для довідок: (044) 517-43-62; (067) 26-96-503; (066) 206-14-37; (063) 603-26-89; (098) 236-02-50. За цими телефонами також можна зробити заявку на участь у Читаннях.

Освіта.ua
29.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
Я не проти Амонашвілі, але й Макаренка забувати не треба, а то з нашою гуманізацією і толерантністю в школі вже "анархия - мать порядка"!
PR
Я была два года назад на семинаре Ш.Амонашвили. Месяца два приходила в себя. Стыдно за державу, за себя, за коллег. Мы не готовы к такому подвижнечеству в работе, как этот Человек. Дай БОГ ему долгих лет жизни. Всем учителям, кому не все равно, что и как он делает, советую поехать.
вчитель
ну-ну. Гуманна педагогіка, толерантність...