Міністерство освіти затвердило перелік навчальних програм для початкової школи

В Міністерстві освіти підписано наказ про надання грифу навчальним програмам для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Міністерство освіти затвердило перелік навчальних програм для початкової школи

Відповідний наказ профільного міністерства, виданий з метою впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Згідно з наказом, гриф "Затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" наданий 45 навчальним програмам для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Інституту інноваційних технологій і змісту освіти доручено забезпечити видання відповідних навчальних програм для 1-4 класів.

Нагадаємо, новий Державний стандарт початкової загальної освіти, був затверджений постановою КМУ №462 у квітні 2011 року, його впровадження відбудеться з 1 вересня 2012 року.

Коментуючи затвердження нового стандарту, у МОНмолодьспорт зазначили, що при його розробці було вивчено та враховано передовий досвід зарубіжних країн. Відповідно, у нових стандартах значну увагу приділено природничій та інформаційно-комунікаційній складовим.

"Головним досягненням нового стандарту є те, що відтепер іноземну мову українські діти зможуть вивчати з 1 класу, а з 2 класу – основи інформатики. Крім того, стандарти передбачають використання здоров’язбережувальних технологій та мають екологічне спрямування", - наголосив міністр освіти Дмитро Табачник.

Освіта.ua
13.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тетяна
Оставляет неравнодушным факт, что и учителям не все-равно происходящее в сфере образования : книги, методики, циклы обучения и т.д.. А, вот, в Министерстве, судя даже по разным программам в школах в пределах одного города, нет вообще представления, кто какие знания получает, а самое печальное, чему научились в итоге? В наше время (мое мнение), уж лучше учиться какому-нибудь ремеслу, земледелию, животноводству и т.д., чем поголовно быть бездарями и ленивцами.
ірина
Мені не відомо, хто цей умник - Богданович М.В., чи він математик чи редактор, але, переведить мене із завдання підручника для 4 класу з математики (2004 р.), завдвння № 68, що таке пальти? І як це слово перевести своєї дитині (який словник використовувати?).
Маряна
Скажіть, будь-ласка, кому можна поскаржитись і хто несе відповідальність за харчування першокласників у школі. Річ у тім, що наше місто вирішило що дітям непотрібне харчавання у школі і не виділяє на це кошти.
Татьяна
Подскажите пожалуйста! Нужна програма для 11 класса профильногог уровня, укр. язык и лит-ра
Анжеліка
Бачу оголосили конкурс,знов будемо експериментувати онлайн.
Анжеліка
Програми будуть нові,а підручники старі? Якщо знаєте точно ,що підручники зміняться(укр.мов і т.д.),дайте знати.Дякую.
вчитель
ідіотизм. А воно, оце убоге розумом і совістю створіння намагалося навчити дитину першокласника іноземній мові в 1 класі в звичайній, неспеціалізованій, позбавленій тзн і підручників школі? Гадаю, що ні. Вже не говорю про те, що кілька років тому незаслужено обругані підручники Плахотника ще відповідали програмі 2005 року, а потім перестали ій відповідати. Тож МЗОНУ (міністерство знищення освіти і науки) запропонувало працювати о диво, за підручниками несвіт і карпюк для молодшої школи, яких в школі нема. Плюс відсутність книг для 10-11 класів. Виходить більшість класів без книг. А купувати книги - це корупція. Дуже велика. За якою тепер наглядає ціла інспекція з контролю за школами. Ідіотизм.
ТТВ
Для вчитель: Дитину першокласника можна навчити англійської мови у звичайній неспеціалізованій школі і навіть без підручника. Їм це потрібно. Я як мама і вчитель знаю, що це їх час, і без іноземної мови уже нікуди. А підручники Плахотніка дійсно нікудишні. Сама працювала по них. З дітьми працювати требе цікаво і впроваджувати нові технології. А не тільки крейда, дошка і підручник.
Татьянка
Для ТТВ: полностью согласна. в 1 классе учебник детям не нужен. все обучение идет через игру. а Плахотник безобразный учебник изначально был. ваще не понимаю как его допестили к печати!
вчитель
Для ТТВ: Для мами і вчителя. На своїх уроках використовую відеомагнітофон, ноутбук, роздатковий матеріал, а не тільки дошу і крейду. Це по-перше. По-друге, більшість колег нашого району вважає, що методична система НМК заснована на сучасних американських і англійських масонських технологіях покликана отупляти дітей змалечку, щоб бидло росло і викликати відразу до навчання. Вибери з трьох варіантів, вгадай. Або в 2 класі на 1 уроці в книзі дається текст. Читай, дитино. Ти чого це плачеш? Ану читай! Взяв старі книги і діти з задоволенням ходять на уроки працюють з непаганими результатами. І взагалі, як щодо задекларованої свободи вибору навч. літератури, форм і методів? В жодному сучасному підручнику не подається навіть лексичний мінімум до уроку, а кількість нових слів зашкалює. Так що мам а і вчитель ласкаво...
Коментувати