Наступного року всі школи планують забезпечити автобусами

Якщо Верховна Рада підтримає бюджет на 2012 рік, програму із забезпечення шкіл автобусами завершать вже наступного року. Про це повідомив міністр освіти Дмитро Табачник

Наступного року всі школи планують забезпечити автобусами

"В наступному році Міністерством економіки за пропозицією Міністерства освіти і науки цю програму заплановано завершити повністю. Тобто повністю забезпечити школи автобусами і замінити ті, які виходять з ладу", - сказав міністр.

Він також зазначив, що цього року за кошти державного бюджету школи отримають близько 250 шкільних автобусів.

Як повідомлялося раніше, під час розширеної колегії Міністерства освіти прем'єр-міністр Микола Азаров доручив завершити програму забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами до 2013 року.

"Цього року ми виділили великі гроші на програму "Шкільний автобус". Наступного року також будемо виділяти великі кошти. Нам треба не розтягувати цю програму і в 2012-му році повністю її закінчити. А надалі лише оновлюватимемо транспорт там, де це буде необхідно", - сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, програму "Шкільний автобус" було впроваджено ще в 2003 році, але протягом 2008-2009 років за рахунок державного бюджету не було придбано жодного шкільного автобуса. Фінансування відновили у 2010 році, тоді до сільських шкіл надійшло 170 автобусів.

Освіта.ua
09.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Для Володимир: Ну тогда можно продолжить: и зарплатами, и пенсиями и достойной жизнью))
Марія
Ага. Підручниками вже забезпечили ,,,,,,,
Oksana
Наступного року всі школи планують забезпечити автобусами... і підручниками...