Дитячий екологічний конкурс "Еко ідеї зі всього світу 2011"

Благодійна організація "Фонд Братів Кличків" проводить дитячий екологічний конкурс, в рамках якого підростаюче покоління має можливість поділитися власними ідеями про захист довкілля

Дитячий екологічний конкурс "Еко ідеї зі всього світу 2011"

Мета проекту "Еко ідеї зі всього світу 2011" — виховання у дітей дбайливого відношення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення екологічних проблем.

У рамках проекту проходить конкурс "Щоденник про захист довкілля". Відповідно до умов конкурсу, маленькі учасники разом зі своїми батьками можуть зобразити свої ідеї у спеціальному Еко-щоденнику.

Минулого року більше тисячі хлоп’ят та дівчат з 93 київських шкіл підхопили ідею захисту природи. У своїх Еко-щоденниках вони торкнулися тем екологічного транспорту, створення шпаківень, насадження дерев та кущів тощо. Переможці конкурсу на найкращий Еко-щоденник про захист довкілля у 2010 році отримали у подарунок подорож до Японії.

Цьогорічний конкурс триватиме з 1 по 16 вересня 2011 року. Переможців буде визначено наприкінці вересня 2011 року. Автор найкращої екологічної ідеї у супроводі свого куратора візьме участь у всесвітньому конкурсі еко ідей, що відбудеться в листопаді 2011 року у Парижі.

Також, школа, в якій навчається переможець конкурсу, отримає у подарунок інтерактивну електронну дошку для використання у навчальному процесі.

Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті благодійної організації "Фонд Братів Кличків" за посиланням http://www.klichkofund.org.ua/news/index/id/87

Освіта.ua
08.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Прес-служба
Визначено переможців дитячого екологічного конкурсу "ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ 2011" 12-річна Катерина Коверенко стала переможницею екологічного конкурсу "ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ». Цікава та яскрава робота дівчини як найкраще відповідає умовам цьогорічного конкурсу Компанії Panasonic та Фонду Братів Кличків» (http://klichkofund.org/eco/index2.html). У своєму ЕКО-щоденнику Катерина торкнулася таких важливих тем, як ефективне використання води, збереження лісів, запобігання шкідливим викидам в атмосферу, наголосила на роздільному збору сміття. Свої ідеї переможниця проілюструвала яскравими малюнками. «Якщо кожен українець посадить хоча б одне деревце, то наша країна стане зеленішою. Треба почати їздити на електромобілях та велосипедах, які не забруднюють повітря. Чому ми не використовуємо дощову воду в побуті та не...