Постанова про встановлення надбавки педагогічним працівникам набрала чинності 1 вересня

В ЦК Профспілки працівників освіти і науки надали роз’яснення щодо застосування постанови КМУ, якою встановлено 20% надбавку педагогічним працівникам навчальних закладів

Постанова про встановлення надбавки педагогічним працівникам набрала чинності 1 вересня

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №373 з 1 вересня 2011 року в країні запроваджується виплата 20-ти відсоткової надбавки усім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти.

В роз’ясненні ЦК Профспілок зазначається, що надбавка встановлюється усім педагогічним працівникам, перелік посад яких затверджений постановою КМУ №963, усіх навчальних закладів, інших установ і закладів незалежно від відомчого підпорядкування.

Розмір надбавки складає 20% від посадового окладу, ставки заробітної плати, у т. ч. погодинної, з урахуванням їх підвищень, що передбачені нормативно-правовими актами з оплати праці, зазначили в профспілці.

Якщо педагогічний працівник виконує роботу обсягом менше або більше норми на ставку, сума надбавки відповідно зменшується чи збільшується пропорційно навантаженню (обсягу виконуваної педагогічної роботи).

Надбавка встановлюється педагогічним працівникам як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.

Директори та інші керівники навчальних закладів і установ, їх заступники, які виконують ще педагогічну або гурткову (викладацьку) роботу, мають право на становлення 20-ти відсоткової надбавки як за основною посадою, так і за цю викладацьку роботу.

В такому ж порядку обчислюється розмір надбавки практичним психологам, соціальним педагогам, педагогам-організаторам та іншим педагогічним працівникам, які мають навчальне навантаження.

Надбавка їм встановлюється як за основною педагогічною посадою, так і за педагогічне навантаження, яке вони виконують, незалежно від виду оплати, а саме: за тарифікацією чи з погодинного розрахунку, підкреслили в профспілці.

Докладніше про порядок та приклади розрахунків встановлених законодавством надбавок для педагогічних працівників навчальних закладів та установ освіти читайте в матеріалі начальника управління соціально-економічного захисту, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України А.Клименко.

Освіта.ua
07.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Викладач
За 2012 рік викладач методист вищої категорії , буде мати підвищення на 280 гривень, а ТАбачник обіцяв більше 600 гривень
людмила
пример надбавки педагога-организатора ,выслуга лет
Львів
Поцікавилась у бухгалтерії стосовно суми надбавки. Ніяких 20%.!!! У вересні підвищення у вчителя вищої категорії (старший учитель) - 15-18 грн. Це не жарт.
хризолит
ребята! нет никакой надбавки последняя существенная была в2009 на 20% под номером373 ноне всем категориям теперь тот же указ только от 1сентября2011 вот и все повышение
Коментувати
Наталя
Не розумію , чому за години природознавства, я повинна отримувати по мінімуму, це ж інтегрований курс. Де курси з природознавства? з астрономії? не розумію... Будь-ласка поясніть
Петро
Радiймо. В Росii середньомiчна заробiтна плата педагога - $400, в прибалтiв (також колишнi провiнцii СРСР) - до $1000. Не будемо говорити про багатий Захiд. И ми радiемо 20- вiдсотковiй надбавцi. Давайте починати збирати пiдписи пiд вдячним листом вiд учителiв.
Дончанка
А нам перестали оплачивать заведование кабинетом , а преподавание смежных предметов будут осуществлять по ставке специалиста!
1234
Для Дончанка: А нам и не платили за заведование кабинетом никогда.
Коментувати
(((((((((((
хотя бы просто зарплату дали!!!!!!!!!!!!!!!!!! задержка уже неделю и до конца недели не обещают(( подсказал бы как до школы доехать
Студік
Табачник, здається, середній бал атестату відміняти цього року не збирається, отже педагогічні працівники "надбавку" до зарплати будуть мати гарантовано.
Вчитель
Для Студік: Для Студік: Не суди всіх по собі
Також Вчитель
Для Студік: Згоден!
Також Вчитель
Для Студік: Але не із Студіком, а з Вчителем!
Коментувати