Протягом місяця необхідно підготувати школи до опалювального сезону, - М.Азаров

До 1 жовтня паливно-енергетичний комплекс має бути підготовлений до опалювального сезону, щоб у всіх школах взимку було тепло

Протягом місяця необхідно підготувати школи до опалювального сезону, - М.Азаров

Відповідне доручення дав прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні, під час засідання Кабінету Міністрів України.

Прем’єр-міністр поставив завдання до 1 жовтня стовідсотково підготувати підприємства паливно-енергетичного комплексу до зими, а до 10 жовтня всі регіони мають подати в уряд комплексний звіт про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.

Контролювати цей процес Микола Азаров доручив міністру енергетики та вугільної промисловості та міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

При цьому прем’єр-міністр вимагає звернути особливу увагу на забезпечення теплом шкіл та медичних закладів.

"Про це ніхто, крім держави, не потурбується. Тому перше ж повідомлення про те, що десь мерзнуть діти або хворі, буде направленням на біржу праці для глави місцевої адміністрації і відповідного керівника", - заявив Азаров.

Як повідомлялося раніше, Микола Азаров доручив перевести навчальні заклади на альтернативні джерела енергії. "Все це дуже своєчасна ініціатива, господарський підхід, - сказав він. - Треба послідовно модернізувати котельні, які, особливо в сільській місцевості, уже зараз можна перевести на альтернативні, більш економічні, ніж газ, джерела енергії".

У зв’язку з цим Микола Азаров доручив Міністерству освіти разом з Міністерством регіонального розвитку, Агентством екологічних інвестицій, Міненерговугілля розробити і з наступного року почати поетапно впроваджувати програму газозаміщення для котелень навчальних закладів.

Освіта.ua
07.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бывалый
«Микола Азаров доручив перевести навчальні заклади на альтернативні, більш економічні, ніж газ, джерела енергії". Что это значит? Будем греться теплом своего тела?