Міністр освіти подякував за підготовку навчальних закладів до нового навчального року

Д.Табачник звернувся з листами подяки до міністра охорони здоров’я, роботодавців, місцевих органів виконавчої влади і педагогічних колективів за належну організацію початку нового навчального року

Міністр освіти подякував за підготовку навчальних закладів до нового навчального року

Зокрема, міністр висловив подяку всім роботодавцям, які за спільною пропозицією МОНмолодьспорту та Об’єднаного руху роботодавців надали 1 вересня 2011 року, у свято Дня знань, батькам першокласників вихідний день.

Дмитро Табачник особисто подякував Олександрові Аніщенку, всім підрозділам Міністерства охорони здоров’я, особливо санітарно-епідеміологічним службам, за високу професійність і принципову роботу щодо підготовки навчальних закладів до початку занять.

Також, міністр освіти звернувся до місцевих органів виконавчої влади та самоврядування та педагогічних колективів з подякою всім тим, хто доклав зусиль і зробив все можливе для того, щоб до 1 вересня 2011 року всі навчальні заклади були підготовлені до нового навчального року.

"Завдяки вашій невтомній праці у День знань в усіх навчальних закладах пролунали шкільні дзвоники, і розпочався навчальний процес. Понад 4 мільйони учнів сіли за парти, у тому числі, більше 410 тисяч першокласників", - зазначив міністр.

Освіта.ua
05.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лана
100%!!! Гарно сказано і правдиво!
Світлана
спасибі за подяку, якби ще й зарплату дали гідну, щоб можна було працювати на 18 годин, готувати гарні уроки і відчувати себе Людиною, а не напівзагнаною Конякою, яку поганяють всі, хто не дуже ледачий.